Fortnite’da büyük deniz şamandıraları motorlu tekne füzeleriyle nasıl yok edilir


Fortnite’ta motorlu tekne füzeleriyle büyük deniz şamandıralarını nerede yok edeceğinizi merak ediyorsanız, basit kılavuzumuz su bazlı bir kaos yaratmanıza ve yol boyunca XP kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Fortnite’ın Terlemeden Yaz etkinliği neredeyse bitti, ancak tüm bu ücretsiz ödülleri almak için tamamlanması gereken birkaç görev daha var, bunlardan biri füzelerle büyük deniz şamandıralarını yok etmeyi içeren bir görev.

Büyük deniz şamandıralarının ne olduğundan emin değilseniz, onları haritada bulmakta zorlanıyorsanız veya sadece bir motorlu tekne ile onları nasıl yok edeceğinize dair bazı ipuçlarına ihtiyacınız varsa, ihtiyacınız olan tüm detayları aşağıda bulacaksınız.

fortnite tersiz yaz için bir poster

Epik Oyunlar

Fortnite’daki büyük deniz şamandıraları nelerdir?

Fortnite’daki büyük deniz şamandıraları, üstlerine renkli balonların takıldığı kırmızı yapılardır. Adalar yakınında suda yüzen bol miktarda bulabilirsiniz. haritanın doğu tarafı.

Fortnite’da büyük deniz şamandıraları motorlu tekne füzeleriyle nasıl yok edilir

Fortnite’deki ‘büyük deniz şamandıralarını motorlu tekne füzeleriyle yok et’ mücadelesini tamamlamaya çalışıyorsanız, The Daily Bugle’ın güneydoğusunda su üzerinde yüzen motorlu tekne iskelesine gitmenizi öneririz.

Bir motorlu tekneye girin ve hemen önünüzde büyük bir deniz şamandırası olmalıdır. Yeterince yaklaşın, artı işaretinizi ona doğrultun ve ardından bir füze ateşleyin. Tamamen yok etmek için iki kez ateş etmeniz gerekebilir.

Üzerinde büyük deniz şamandıraları ve motorlu tekneler bulunan bir Fortnite haritası

Epik Oyunlar

Büyük deniz şamandıralarını yok etmek için motorbotları burada bulabilirsiniz.

Bu yapıldıktan sonra, su etrafındaki motorlu tekne yarış pistini takip edebilirsiniz ve yol boyunca birçok büyük deniz şamandıra yeri göreceksiniz. Durulayın ve meydan okumayı bitirene kadar tekrarlayın.

Bunları henüz tamamlamadıysanız, ‘tekne yarışı pistinde bir turu tamamlayın’ ve ‘Motorlu Tekne sürerken 3 saniye hava yakalayın’ görevlerini işaretlemek için de iyi bir zaman olabilir.

See also  Fortnite Update 3.53 Deployed for Outfits Issue & More This April 26