Coca-Cola, Fortnite ve Gerçek Hayata Yeni Bir Lezzet Katıyor

|

Coca-Cola, şirket için bir ilk olarak, her ikisi için de video oyunundan ilham alan bir lezzet yayınladı. Fortnite ve gerçek dünyada serbest bırakılıyor. Yeni lezzet, şirketin “metaverse”de piyasaya sürülen ilk resmi ürünü olduğunu açıkladığı Coca-Cola Zero Sugar Byte, yani içeceği halka açılmadan önce dijital olarak deneyimlemeniz gerekiyor. Oyuncuların onu hemen keşfedebilecekleri ve içeceği içeren dört duyusal esinli, çok oyunculu mini oyunda diğer oyuncularla etkileşime girebilecekleri oyuna eklendi. Bu eklemenin tamamı, Epic Games tarafından desteklenmeyen, onaylanmayan veya yönetilmeyen, bağımsız olarak oluşturulmuş bir Fortnite Kreatif deneyimiydi.

Gerçek içeceğe gelince, şu anda Latin Amerika’nın seçkin ülkelerinde, 2 Mayıs’ta Amerika Birleşik Devletleri’nde ve 23 Mayıs’ta Çin’de çıkacak. ABD’deki kola koleksiyoncuları için, bir tane tüketmeniz ve bir tane toplamanız için 12 onsluk teneke kutulardan oluşan sınırlı sayıda ikiz bir paket de piyasaya sürecekler. Aşağıdan oyunlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Coca-Cola, Fortnite ve Gerçek Hayata Yeni Bir Lezzet Katıyor
Kredi: Coca-Cola Co.
  • The Castle mini oyununda oyuncular, ortak bir hedefi gerçekleştirmek için birlikte çalışarak bağlantı kurarlar: rakiplerinin piksel yığınlı yapısını alt etmek.
  • Kaçış oyunu, ikonik cam şişe Coca-Cola’nın en ayırt edilebilir varlıklarından birinde yer almaktadır. Oyuncular, bir Bayt ışığı huzmesi onları yakalamadan önce takım oluşturmalı ve şişenin tepesine ulaşmalarına yardım etmelidir.
  • Klasik oyunlara bir başka selam olarak, The Race mini oyunu Coca-Cola’yı kucaklıyor Zero Sugar Byte’ın kökeni, oyuncuların bir portala giriyormuş gibi ürüne girmesiyle. Kutudan ilham alan silindirik tüplerde yarışırken ve pikselli baloncukları toplayan gazın içinden vızır vızır geçerken, Coca-Cola Zero Sugar Byte’a dalmanın duyusal hissini yaşıyorlar.
  • The Tower’da oyuncular, çeşitli piksel platform seviyelerinde Byte temalı bulmacaları çözmek için birlikte çalışmalıdır. Her oda, kulede ilerlemek için yalnızca diğer oyuncularla birlikte çalışarak çözülebilecek kendi zorluklarını ortaya koyuyor.
Yayınlanan: Epik Oyunlar, Fortnite, Oyunlar, Nerd Food, Video Oyunları | Tagged: coca cola, Coca-Cola Zero Sugar Byte, epik oyunlar, Fortnite