Fortnite Darth Vader Leak’in 3. Sezonda Star Wars Kötü Adam Rolünü Açıkladığı Bildirildi

Yeni bir sızıntı, Darth Vader’ın görüneceğini iddia ediyor Fortnite yakında ve önemli bir rolü olacak. Fortnite daha önce, genellikle yeni şovları veya filmleri tanıtmak için Star Wars ile kesişti. 2019’da özel bir klip Yıldız Savaşları: Skywalker’ın Yükselişi içeride çıkış yaptı Fortnite yeni karakter görünümleri ve diğer özel ikramların yanı sıra. Bu, yalnızca The Mandalorian gibi karakterlerin dış görünümleriyle devam etti ve Disney’in Epic Games’in inanılmaz derecede popüler, oynaması ücretsiz nişancı oyununda devasa bilim kurgu dizisini tanıtmasına izin verdi. Görünüşe göre, yeni bir sızıntıya inanılacaksa, başka bir crossover demleniyor.

Buna göre saygın Fortnite çalışanları ShiinaBR ve Tabor HillDarth Vader görünecek Fortnite 3. sezon, ancak görünüşe göre sadece bir cilt değil. Karakter aslında çok daha büyük bir role sahip olacak ve adada oyuncuların savaşması gereken bir patron olacak. Bunun, oyuncu tabanının dikkatini çeken büyük bir olay veya sadece adayı dolaşan bir NPC olduğu Galactus olayı seviyesinde olup olmadığı henüz görülmedi. Muhtemelen, Darth Vader’ı Tilted Towers’da rastgele gezinirken bulmaktan daha fazlası olacak, ancak görülmeye devam ediyor. Tabii ki, bu şu anda bir söylentiden başka bir şey değil, o yüzden Epic Games bunu onaylayana kadar bir tuz tanesi ile alın.

Darth Vader hakkında söylentiler çıktı Fortnite bu hafta başından beri. Bir bilgisayarın bilgisayarında Star Wars kötü adamından bahsedildi. Fortnite Unreal Engine 5 canlı akışı sırasında geliştirici, ancak kasıtlı olup olmadığı belirsizdi. 3. Sezonun, dizinin galasından hemen sonra olacak olan Haziran ayı başlarında başlaması bekleniyor. Obi-Wan Kenobi Disney+’da Hayden Christensen’ın Darth Vader olarak geri döneceği bir gösteri. Bu sızıntı doğruysa, Disney ve Epic Games’in Darth Vader’ın gelişini zamanlaması olasıdır. Fortnite ilk çıkışıyla Obi-Wan Kenobi.

Darth Vader ile savaşmak için heyecanlı mısınız? Fortnite? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin veya bana ulaşın Twitter @Cade_Under.

See also  Gala Games strikes partnership with Fortnite creator Epic Games amid Valve ban on blockchain games