Fortnite Mayıs 2022 Ekip Paketi Çıkış Tarihi ve Saati

bu Fortnite Mayıs 2022 Mürettebat Paketi çıkış tarihi ve saati, oyunun oyuncuları tarafından merakla bekleniyor. Abonelerin kendi benzersiz, yarı özel görünümlerinin yanı sıra bonus V-Bucks’ı almalarıyla, Mürettebat Paketi indirimi birçokları için aylık bir vurgu. Genellikle bir veri madeni yoluyla erken sızdırılan bir sonraki damlaya bir karakter kıyafeti, sırt bling, kazma ve silah sargısı dahil edilmelidir. Fortnite Mayıs 2022 çıkış tarihi ve saati hakkında şu anda bilinen her şey için okumaya devam edin.

Fortnite May 2022 Mürettebat Paketi çıkış tarihi ve saati ne zaman?

Fortnite Mayıs 2022 Mürettebat Paketi çıkış tarihi

Fortnite May 2022 Mürettebat Paketi, 31 Mart’ta 21:00 ET/16PM PT/2 AM BST’de (ertesi gün) yayınlanacak.

Fortnite May 2022 Mürettebat Paketi şunları içerecek:

  • Bir kıyafet
  • Geri Bling
  • bir kazma
  • Silah Sargısı

Giriş bölümünde bahsedildiği gibi, bilgiler ayın sonuna doğru piyasaya sürülen oyunun yapılarına dahil edildiğinden, yeni Mürettebat Paketi’ni ilk açıklayanlar genellikle veri madencileri oluyor. Epic Games daha sonra içeriği resmi bir duyuru ile onaylar.

Nisan ayı için, Mürettebat Paketi bir Sayara Kıyafeti, Sayara Sırt Bling Hayranları, Çift Pala Kazma ve Sayara Görüş Şal içeriyordu. Bu özel öğeler oyuna asla geri dönmeyebilir ve Crew Pack üyelerine oyunun geri kalanında birlikte oynayabilecekleri güzel bir ayrıcalık sunar.

Her zamanki gibi, bu gönderi, veri madencileri/Epik Oyunlar ortaya çıktıkça daha fazla bilgi ile güncellenecektir. Hayranların Mayıs 2022’nin Mürettebat Paketi için hangi kıyafeti ve diğer kozmetik ürünlerini alacaklarını bilmeleri an meselesi.

Diğer oyun haberlerinde, bir sonraki Gears of War oyununun açık dünya olması ve Unreal Engine 5 tarafından desteklenmesi bekleniyor. Yeni bir Tomb Raider oyununun geliştirilmekte olduğu doğrulandı. Rainbow Six Mobile, bir alfa testine kaydolma şansının yanı sıra ortaya çıktı.

See also  Fortnite chapter 3 guide: Season 2, week 5 quests and how to complete them