Yeni Keşfedilen Fortnite Böcek Harabeleri Kalkan Fıçıları

Yılın başında, Fortnite Yeni bir Kalkan Fıçısı eşyası ekledi ve oyuncuların sağlıklarının yanı sıra etraflarındakilerin sağlığını da geri kazanmalarına izin verdi. En azından, böyle çalışması gerekiyordu, ancak Reddit kullanıcısı ibackk, ürünün hayat kurtaran yardımlarından herhangi birini sağlamayı reddettiği bir aksaklık keşfetti. Kullanıcı, öğenin çalışmayı reddettiğini gösteren video kanıtı paylaştı, ancak sorunun tam olarak neden ortaya çıktığı belli değil. Oyunun resmi alt dizinindeki bir moderatörün sorunu not ettiğini belirtmekte fayda var, bu nedenle yakın gelecekte Epic Games’ten bir düzeltme görmemiz mümkün.

Reddit’teki gönderiye ek olarak, ibackk Twitter’da aksaklığın video kanıtını paylaştı. Video, aşağıdaki gömülü Tweet’te bulunabilir.

Şu anda, bu Shield Fıçı arızasının ne kadar belirgin olduğu belli değil, ancak ibackk’in subreddit’teki birkaç arkadaşı benzer sorunlarla karşılaştıklarını iddia etti. Bir kullanıcı, Daily Bugle’daki metal tünellerde sorunla karşılaştığını iddia ederken, bir başkası bir kamyonun içinde sorunla karşılaştı. Hata gerçekten göze çarpıyorsa, Epic Games’in sorunu daha sonra değil, daha erken düzeltmesini çok daha acil hale getirebilir!

Shield Fıçı ilk ortaya çıktığında, bazıları Fortnite hayranlar, oyunun gereğinden fazla iyileştirici öğeye sahip olduğundan şikayet etti. Bu gerçekten bozulursa veya amaçlandığı gibi çalışmıyorsa, oyuncular oyunda iyileşmek için birçok başka yol bulabilmelidir. Bu, elbette, bu aksaklığı daha az sinir bozucu yapmaz, ancak oyunu da bozmayacak. Şimdilik, Fortnite hayranların bir çözüm için sabırla beklemesi gerekecek!

Fortnite şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch ve PC’de mevcuttur. Oyunla ilgili önceki tüm kapsamımıza buradan göz atabilirsiniz.

See also  Fortnite sand mound locations | PCGamesN

Shield Keg ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaştınız mı? Bu sorundan bıktınız mı? Yorumlarda bize bildirin veya düşüncelerinizi doğrudan Twitter’da paylaşın. @Marcdachamp oyunla ilgili her şeyi konuşmak için!

[H/T: Dexerto]