PS5, PS4, Xbox ve PC için Soul Hackers 2, Black Frost’u Açıklayan Yeni Fragman Aldı

Haberler

Bugün Atlus, yaklaşmakta olan JRPG Soul Hackers 2’nin oyuna dahil olan başka bir iblisi gösteren günlük fragmanlarından birini daha yayınladı.

Bugün Atlus, yaklaşmakta olan JRPG Soul Hackers 2’nin oyuna dahil olan başka bir iblisi gösteren günlük fragmanlarından birini daha yayınladı.

Bu sefer, Shin Megami Tensei V de dahil olmak üzere Shin Megami Tensei serisinde uzun süredir var olan bir başka iblis olan Black Frost’un ortaya çıktığını görüyoruz.

Ses sizi Jack Frost ile karıştırabilir, ancak bunun nedeni Japon Black Frost’ta “Ja’aku Frost” olarak adlandırılması ve “Aku”nun “kötülük” anlamına gelmesidir.

Her zamanki gibi, fragman ayrıca en şanslıdan en şanssıza kadar bir işaret sıralaması ile günlük burç içerir. Balık, servet sıralamasında en üstte, Yay ise en altta yer almaktadır.

Soul Hackers 2, 25 Ağustos’ta Japon lansmanından sadece bir gün sonra, 26 Ağustos’ta PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC (Steam ve Windows Store) için çıkacak.

Orijinal fragmana, bolca ekran görüntüsüne, ikinci bir galeriye, daha fazla görsele ve oynanışı anlatan bir videoya göz atabilirsiniz.

Önceki günlük fragmanlar arasında bir başkası içecek satıcısını gösteren, biri Nezha’yı gösteren, biri Quetzalcoatl’ı gösteren, biri Suzaku’yu gösteren, biri Vouivre’ye odaklanan ve bir tanesi Bicorn’u açığa vuran.

Atlus oyunu resmi olarak şöyle tanımlıyor:

“Soul Hackers 2, Devil Summoner: Soul Hacker’ın özünü devralırken, oyun konseptini daha tanımlanmış bir sanat stili, bağımlılık yaratan RPG oyunu ve ATLUS’un bir sonraki seviye hikaye anlatımıyla geliştirir. Shin Megami Tensei evreninde geçen Soul Hackers 2, iki Aion Ajanı, Ringo ve Figür ve onların dünyanın yıkımını durdurmak için verdikleri mücadele hakkında yepyeni bir hikayeyi takip ediyor.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Eiji Ishida ve Mitsuru Hirata’nın üstlendiği diğer kadroda, MONACA’nın bestelediği müzikler, Shirow Miwa’nın karakter tasarımları ve Yapım Müdürü Shinjiro Takata yer alıyor.”

See also  Ebedi Konularda Zamanı ve Seçenekleri Değiştirin, Gelecek Ay PS4'te Çıkıyor