‘LEGO Builder’s Journey’ PS4, PS5’e Geliyor! PS Listesi Yayınlanma Tarihini Açıkladı

“LEGO Builder’s Journey” PlayStation 4 ve PS5’e geliyor. Yeni bir PS listesi, çıkış tarihinin Nisan ayında olduğu gibi bugünden çok uzak olmadığını da ekliyor.

'LEGO Builder's Journey' PS4, PS5'e Geliyor! PS Listesi Yayınlanma Tarihini Açıkladı

(Fotoğraf: Getty Images aracılığıyla `CHARLY TRIBALLEAU/AFP)
Sony’nin Playstation 5 logosu, oyun konsolunun 12 Kasım’da piyasaya sürülmesinden önce 10 Kasım 2020’de Tokyo’daki bir elektronik mağazasında görülüyor.

Görünüşe göre PlayStation konsollarına yeni bir LEGO oyun başlığı geliyor, yani PS4 ve PS5.

‘LEGO Builder’ın Yolculuğu’

Yaklaşan oyun, tamamen yeni bir oyun olmayan “LEGO Builder’s Journey”dir.

Aslında, PlayStation Lifestyle tarafından yayınlanan bir habere göre, “LEGO Builder’s Journey” 19 Aralık 2019’da Apple Arcade’de çıkış yaptı.

Bulmaca oyun başlığı başlangıçta bir mobil oyun olarak piyasaya sürülmesine rağmen, 22 Haziran 2021’de PC ve Nintendo Switch oyuncuları için özel olarak başka bir sürüm de yayınladı.

“LEGO Builder’s Journey”in hem PC’de hem de Switch’te yayınlanmasından birkaç ay sonra, Xbox One ve Xbox Series X gibi Xbox konsollarında ve geçen 25 Kasım 2021’de Xbox Series S’de de çıkış yaptı. .

‘LEGO Builder’ın Yolculuğu’ PS4, PS5

İlk kez Apple Arcade’de gün ışığına çıkan LEGO oyunu bu sefer PlayStation konsollarına da geliyor.

Push Square’in yakın tarihli bir raporuna göre, “LEGO Builder’s Journey” artık PlayStation mağazasında listeleniyor ve Sony oyun konsollarına gelişini doğruluyor.

19 Nisan’dan itibaren “LEGO Builder’s Journey” artık PS4 ve PS5 dahil olmak üzere çeşitli platformlarda mevcut olacak. Oyuncuların Apple Arcade, Xbox, Switch ve PC gibi önceki platformlarında da bulmaca oyunlarının keyfini çıkarabileceklerinden bahsetmiyorum bile.

[RUMOR] Yeni PS5 Pro Şimdi Sony Tarafından Gönderiliyor! Gizemli Bir Şekilde 1500 Pound Konsol Teslimi

(Fotoğraf: Tomohiro Ohsumi/Getty Images)
Chiba, Japonya – 20 Eylül: Bir katılımcı 20 Eylül 2018’de Japonya’nın Chiba kentinde düzenlenen Tokyo Game Show 2018 sırasında Sony Interactive Entertainment standındaki PlayStation logosunun yanından geçiyor.

PlayStation konsollarında listelenen LEGO oyununun çıkış gününü açıkladığını belirtmekte fayda var.

See also  Epic's Fortnite Now Free To Play on Microsoft's Xbox Cloud Gaming for Mobile, Desktop, Console

Push Square, aynı haberde, LEGO oyununun PlayStation web sitesinde listelenmesinin henüz fiyatlandırma ayrıntılarını açıklamadığını vurguladı.

Ancak haber kaynağı, yaklaşmakta olan PS4 ve PS5 oyununun şu anda diğer platformlarda yaklaşık 20 $ civarında perakende satış yaptığını belirtti. Bu nedenle, PlayStation’a ulaştığında “LEGO Builder’s Journey” fiyatı bu aralıktan uzak olmamalıdır.

Ayrıca Okuyun: Lego ve Nintendo, Süper Mario’yu Kızdırmak İçin Güçlerini Birleştirdi mi? İşte Mario Günü’nde Bilmeniz Gereken Her Şey!

‘LEGO Builder’s Journey’ Yaratıcı Modu

“LEGO Builder’s Journey”nin yakında çıkacak olan PlayStation sürümünün, geçtiğimiz 14 Nisan’da ücretsiz olarak sunulan yepyeni “Yaratıcı Mod” ile birlikte çıkacağı bildiriliyor.

'LEGO Builder's Journey' PS4, PS5'e Geliyor! PS Listesi Yayınlanma Tarihini Açıkladı

(Fotoğraf: MADS CLAUS RASMUSSEN / Scanpix / Getty Images aracılığıyla AFP)
Oyuncak tuğla üreticisi Lego’nun logosu, 6 Mart 2018’de Danimarka’nın Billund kentindeki Lego genel merkezinde, şirketin 2017 mali tablosunun oturum aralarında resmedilmiştir.

Yeni mod, LEGO bulmaca oyununun oyuncularının, küratörlüğünde sanal LEGO tuğlaları kullanarak yaratıcı kreasyonlarını oluşturmalarına ve paylaşmalarına olanak tanır.

İlgili Makale: Sony ve Lego Grup Sahibi KIRKBI Unreal Engine’in Epic Games’ine 2 Milyar Dolar Harcadı

Bu makale Tech Times’a aittir.

Teejay Boris tarafından yazıldı.

ⓒ 2021 TECHTIMES.com Tüm hakları saklıdır. İzinsiz çoğaltmayın.