Fortnite ‘Mürettebat Mirası Seti’ öğelerinin kilidi açılmıyor veya kullanılamaz

Fortnite, gezegendeki en popüler Battle Royale oyunlarından biridir. Epic Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun, aylık 350 milyondan fazla aktif oyuncuya sahip ve onu tüm zamanların en büyük video oyunlarından biri yapıyor.

Ancak, herhangi bir popüler oyunda olduğu gibi, yakın zamanda bildirilen taktik sprint sorunu gibi, karakter yerine bir silah çıkardığı için oyuncuların kayma veya inşa edemediği hatalar söz konusu olduğunda, oyuncular yabancı değildir.

Fortnite-The Sideways-inline-yeni

Ve bu yeterince can sıkıcı değilmiş gibi, Fortnite oyuncuları artık (1,2,3,4,) bildiriyor.5) ‘Mürettebat Mirası Seti’ öğelerinin kilidi açılmıyor.

Birçoğu, birkaç gün önce Eski Mürettebat Paketi öğelerini alacaklarını ancak şu ana kadar kullanamadıklarını söylüyor. Aşağıda, Fortnite oyuncularının ‘Mürettebat Mirası Seti’ öğelerinin kilidinin açılmadığından şikayet ettiği birkaç rapor yer alıyor.

Fortnite-Crew-Legacy-Set-açmama sorunu
Kaynak

Bu bir hata mı? (Eski ödülün kilidini açmıyor) Aylardır mürettebat abonesiyim ve benimki şimdi 20 Nisan’da yenileniyor, ancak bu ayki mirasım hala aktif bir abone olmama ve hatta 15’inde 1’de açılması gerektiğini söylüyor. . Bugün 16’sı mı? Bu başka birinin başına geldi mi? Beklemeyi umursamıyorum, ancak genellikle bu ay Haziran’a kadar iptal eder ve bir sonraki aylık paketle savaş geçişini alırdım ama aynı zamanda eski eşyaların kilidini tamamen açmak istiyorum
(Kaynak)

Mürettebat paketi, bir sonraki fatura tarihimin 20 Nisan olduğunu söylüyor, bugün eşya dükkanı sıfırlaması sırasında açıktım ve mürettebat mirasının son tarzı kazma ve geri tepme hala kilitli, eşya dükkanı sıfırlaması sırasında stw oynuyordum, buna neden oldu Bugün nasılsın? Fortnite oynamadığım zamanlarda birkaç mürettebat paketini geç aldım ama eşya dükkanı sıfırlaması sırasında oynadığım için bu bir anlam ifade etmiyor.
(Kaynak)

Neyse ki, Fortnite geliştiricileri konuyla ilgili yorum yaptı ve ‘Mürettebat Mirası Seti’ öğelerinin birçok kişi için açılmaması sorununun farkında olduklarını söylediler. Ancak ne zaman düzeleceği konusunda bir tarih yok.

Mürettebat Mirası Seti eşyalarının ilerleme stillerinin doğru şekilde verilmediğinin farkındayız. Sorun çözüldüğünde sizi güncelleyeceğiz.
(Kaynak)

Her zaman olduğu gibi, sorun çözüldüğünde bu alanı güncelleyeceğiz, bu nedenle daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

See also  Fortnite Rumor Claims Classic Star Wars Skins are Coming

Not: Özel Oyun Bölümümüzde buna benzer daha fazla hikayemiz var, bu yüzden onları da takip ettiğinizden emin olun.

PiunikaWeb, temel olarak ‘son dakika’ veya ‘özel’ haberlere odaklanan tamamen araştırmacı bir teknoloji gazeteciliği web sitesi olarak başladı. Hikayelerimiz kısa sürede Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors ve diğerleri tarafından alındı. hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Buraya gidin.