Simge Serisi Görünümlerinin Tam Listesi (Yaratıcılar, Müzisyenler, Sporcular)

Fortnite topluluğu olmadan hiçbir şey değildir, ancak aynı zamanda onu oynayan dev isimlere büyük bir borcun olmasına da izin verir. Başlamanın ardındaki düşünce buydu Simge Serisi şimdi hane isimlerini içerecek şekilde yayılan deriler.

Epic, akıllıca çok fazla ve çok sık eklemediğinden, Fortnite Simge Serisi görünümlerinin tümü, oyuna eklendiklerinde büyük bir olay gibi geliyor. Icon Series görünümleri kendi enderliğine sahiptir ve kendi özel prestijine sahiptir; Fortnite görünümü elde etmek, birçok Fortnite içerik oluşturucusu için muhtemelen her şeydir. Kendi teninizle her şeyinizi döktüğünüz bir oyunda ölümsüzleşmek oldukça özel bir duygu olsa gerek.

Ancak Fortnite, artık Ariana Grande, Lebron James ve daha pek çok gerçek ikonu içeren Icon serisi ile Fortnite’daki “sadece” yaratıcıların ötesine geçti. Etrafta bir sürü ünlü yüzün dolaşması Fortnite hikayesindeki suları epeyce bulandırsa da, bu işbirliklerinin Epic ve Fortnite’ın ana cazibesi için çok büyük rakamlara ulaştığı inkar edilemez.

Yeni Icon serisi görünümleri sezonda en az bir kez eklendiğinden, kuşkusuz yolda, Fortnite’a Bölüm 3’e kadar dahil olan tüm Icon Series görünümleri burada.

Fortnite Yaratıcıları Simge Görünümleri

ninja
ninja

Fortnite’ta kendi görünümleri olan tüm Fortnite içerik oluşturucularının ve profesyonellerinin listesi:

– Ninja
– Kaybeden meyvesi
– Lachlan
– TheGrefg
– Lazarışın
– Buga
– Şika

Bugha, şu ana kadar bu listedeki tek profesyonel. Chica, bu yazı itibariyle resmi olarak açıklanmadı ancak sızdırıldı.

Müzisyen Simge Görünümleri

Ariana Grande Fortnite cilt FI
Ariana Grande Fortnite cildi

Fortnite’ta kendi kostümleri olan tüm müzisyenlerin listesi:

See also  Fortnite’s latest season features Darth Vader and rideable wildlife

– şekerleme
– Major Lazer
-Travis Scott
– Ariana Grande
–J Balvin
– Bruno Mart
– Anderson .Paak

Marshmello’nun Pleasant Park’taki konseri, “gerçek dünya”nın Fortnite’a ilk girdiği zamandı.

Sporcu Simge Görünümleri

Fortnite Neymar cildi
Fortnite Neymar cildi

Fortnite’ta kendi Simge görünümlerine sahip tüm sporcuların listesi:

-Harry Kane
– Marco Reus
– Lebron James
– Küçük Neymar.
– Naomi Osaka
– Chloe Kim

Harry Kane daha önce Ninja ile Fortnite oynadı ve oyunun büyük bir hayranı olduğu biliniyor.

İlk Fortnite Simge Görünümü Neydi?

Fortnite tarihinin en büyük içerik yaratıcısı Ninja, 17 Ocak 2020’de Bölüm 2 – Sezon 1’de ilk Fortnite Simge Serisi görünümüne layık görüldü.

Bununla birlikte, Marshmello ilk olarak bir dış görünüm olarak piyasaya sürüldü ve geriye dönük olarak aynı zamanda Simge Serisinin bir parçası haline geldi, ancak Marshmello Bölüm 1 – Sezon 7’de çok daha erken yayınlandı.

Simge Kaplamalarının Maliyeti Genellikle Ne Kadardır?

Fortnite’daki Simge Serisi görünümleri genellikle 1500 V-Bucks’a mal olur; bu, Epik bir nadir görünümle hemen hemen aynı olan tatlı bir miktardır.

Bununla birlikte, oyuncular genellikle 2000+ V-Bucks karşılığında cilt ve ifadeler ve Back Blings gibi diğer kozmetiklerin geri kalanını içeren paketler satın alabilirler.

Simge Görünümleri Eşya Mağazasına Ne Zaman Geri Dönüyor?

Icon Series görünümlerinin Item Shop’a geri gelmesi duruma göre bir durumdur, çünkü Epic bazen Icon Series skinlerini, yaratıcı skinlerde görüldüğü gibi bir koleksiyonun parçası olarak Item Shop’a geri gönderir.

Bununla birlikte, Travis Scott gibi dış etkenlerden dolayı geri dönmesi pek mümkün olmayan bazı kostümler var.

Neymar gibi bir Battle Pass’te piyasaya sürülen herhangi bir kaplama da Item Shop’ta satılmayacak, ancak Epic, teknik olarak bu kaplamanın biraz farklı bir versiyonunu kendi ürünü olarak satabilir, çok sayıda dönüşte görüldüğü gibi. Renegade Raider’dan hoşlanıyor.

See also  Fortnite 20.40 Update Adds Sideways Weapons & Hints at End of Season Event

Fortnite, Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Nintendo Anahtarı ve Android.

DAHA FAZLA FORTNITE: Fortnite: 2FA Nasıl Etkinleştirilir

Cultured Vultures’da bulduğunuz haberlerin bir kısmı, sitemizi ziyaret ederek yapılan satın almalara dayalı olarak bize küçük komisyonlar sağlayan bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Oyun haberlerini, film incelemelerini, güreşi ve çok daha fazlasını ele alıyoruz.