Disco Elysium: Final Cut Şu Anda PlayStation ve Xbox’ta 20 Dolar

disko-elysium-hero-1024x576.png

Disko Elysium

İş başında bir dedektif rolünü üstlenin ve Disco Elysium’da Martinaise’in büyüleyici dünyasını keşfedin. Geliştirilmiş ZA/UM’dan bu çığır açan rol yapma oyununda karakterleri sorgular, vakaları çözer, Jamrock Shuffle’ı yapar ve daha fazlasını yaparsınız. Oyun, GameSpot’tan mükemmel bir puan da dahil olmak üzere sayısız övgü aldı ve favori yayınlarımız geçen yıldan. Amazon’da 20 $ karşılığında eve Disco Elysium: The Final Cut’ı getirebilirsiniz. Oyun istasyonu veya Xboxliste fiyatının yarısından tasarruf etmenizi sağlar.

Sizi onurlu bir dedektif, sahtekar bir polis, arada veya ötesinde bir şey olarak gösterecek kararlar verirken unutulmaz karakterleri araştıracak ve cinayetleri çözeceksiniz. Tamamen size kalmış. Dedektifinizin güçlü ve zayıf yönlerini geliştirmek için eşi görülmemiş bir özgürlüğe sahipsiniz, bu da insanların size nasıl tepki vereceğini ve hikayenin nasıl gelişeceğini (önce sizi öldürmezse) etkileyecektir.

Disco Elysium’un Final Cut sürümü yeni görevler içerir ve tamamen seslendirilmiştir. Zengin bir oyun deneyimiyle sonuçlanan çok sayıda rol yapma aracının yanı sıra devrim niteliğinde bir diyalog sistemine sahiptir.

Bu oyunun Yetişkin olarak derecelendirildiğini ve yalnızca yetişkinlere yönelik içerik barındırdığını unutmayın. Farklı ve çekici bir şekilde cesur bir tada sahip yeni bir macera arıyorsanız, şimdi bu oyunu denemenin tam zamanı.

See also  PS5, Xbox, dolls and drones top lists for Dubai shoppers during Eid sales surge