Fortnite Günlük Bugle Konumu ve Nasıl Tamamlanır?

Sadece birkaç saat önce, Fortnite 20.10 Güncellemesi tüm platformlarda yayınlandı ve bazı yeni görünümler, yeni silahlar ve yepyeni Battle for Daily Bugle etkinliği tanıtıldı.

Tek seferlik görevlerden farklı olarak The Battle for Daily Bugle, her maçta kullanılabilecek, tekrar eden bir etkinliktir. Şu anda IO ve Direniş güçleri arasındaki mücadelede önemli bir bölge.

  • BUNU KONTROL EDİN: Skyrim Bu Mod Sayesinde Bir Şehir Kurma RTS’sine Dönüşüyor

Bu güncellemeden önce, kesinlikle IO askerlerinin haritada gezindiğini ve adada devasa kamplar kurduğunu görmüşsünüzdür, ancak Resistance şimdi büyük bir ilerleme kaydediyor ve The Battle for Daily Bugle’ı kazanmayı başarırlarsa, bu büyük bir yenilgi olur. IO kuvvetleri için.

Umarım, Zafer Royale’i elde etmek için adaya her düştüğünüzde Direniş’in bu savaşı kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Direniş’e yardım edersen bu savaşı eli boş bırakmayacaksın!

Fortnite | Zero Build Oynanış Fragmanı

BridTV

9238

Fortnite | Zero Build Oynanış Fragmanı

https://i.ytimg.com/vi/BIFM5e4OFfI/hqdefault.jpg

982392

982392

merkez

26546

Fortnite Daily Bugle nerede?

Maç başladığında haritanızı açın ve haritanın kuzeydoğusundaki The Daily Bug bölgesinin üzerinde büyük bir kırmızı işaret göreceksiniz. IO ve Resistance arasındaki mücadele burada sürüyor.

Günlük Borazan Ganimetleri Nasıl Elde Edilir

The Daily Bugle’ı ziyaret edip Direniş’in tüm IO güçlerini öldürmesine yardım ederseniz, haritada Victory Royale maceranızda size yardımcı olacak harika ganimetler alacaksınız.

Direniş’e yardım etmenin yakın gelecekte büyük bir başarı ile sonuçlanıp sonuçlanmayacağı henüz belli değil, ancak Bölüm 2’nin sonraki sezonunda zaten sahip olduğumuz The Sideways’i öldürmek gibi bir şey gibi görünüyor.

Fortnite PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, Nintendo Switch, PC ve Android’de artık ücretsiz.

See also  Best Fortnite alien skins - Dot Esports