Rising, PS5, PS4, Xbox, Switch, PC ve Game Pass için Çıkış Tarihini Aldı

Haberler

Bugün Rabbit & Bear Studios ve 505 Games, yaklaşan aksiyon JRPG Eiyuden Chronicle: Rising’in çıkış tarihini duyurdu.

Bugün Rabbit & Bear Studios ve 505 Games, yaklaşan aksiyon JRPG Eiyuden Chronicle: Rising’in çıkış tarihini duyurdu.

Oyun 10 Mayıs’ta PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC için çıkacak.

Yukarıda bahsedilen platformların yanı sıra, hem konsollarda hem de PC’de Microsoft’un Xbox Game Pass’ına dahil edilecek.

Oyuna aşina değilseniz, işte resmi bir açıklama. Ayrıca bolca oyun izleyebilir ve uygulamalı önizlememin keyfini çıkarabilirsiniz.

“Eiyuden Chronicle: Rising, antik harabelerdeki heyecan verici bir macerayı bir kasabanın küllerinden yeniden doğuşunun hikayesiyle birleştiriyor.

Yakındaki Runebarrows’ta lensler ve diğer hazineler tarafından çizilen kahramanlarımız, kasabanın bir depremden sonra yeniden inşa etmek için mücadele ettiğini öğrenir ve yardım etmeye karar verir. Yol boyunca, hevesli maceracılar ve Höyüklerin rahatsız edilmemesi gerektiğini düşünen ihtiyatlı yerliler arasındaki anlaşmazlıkları çözecekler. Ve bu süreçte bağlarını derinleştirerek, birbirlerinin hazine arama nedenleri hakkında daha fazla şey öğrenecekler.

Öğreneceğiniz gibi, bu Runebarrow’lar, karakterlerden biri için önemli sonuçları olan büyük bir sırrı saklıyor. Basit bir hazine avı olarak başlayan şey, dünyayı sallayacak ve Eiyuden Chronicle: Yüz Kahraman’ın ana hikayesine taşınan tohumlar ekecek karanlık bir komploya dönüşüyor.

Oyun, Eiyuden Chronicle’ın karakter kadrosunun bir kısmını, heyecan verici aksiyon ve ilgi çekici kasaba yükseltme unsurlarıyla orijinal bir hikayede tanıtacak.”

Eiyuden Chronicle: Rising, Suikoden Serisinin yaratıcısı Yoshitaka Murayama’nın ve popüler JRPG serisinin arkasındaki en alakalı geliştiricilerden bazılarının dönüşünü simgeleyen, yakında çıkacak sıra tabanlı JRPG Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes’un bir yan oyunudur.

See also  Asia-Pacific Animation, VFX & Video Games Markets 2022-2026