Fortnite Güncellemeleri Kontrol Ederken Takılıp Kaldı Düzeltme

Fortnite’ta “Güncellemeleri Kontrol Etme” ekranında takılı kalıyorsanız, bilmeniz gereken ilk şey, bunun oldukça yaygın bir sorun olduğudur. Fortnite canlı bir hizmet oyunudur ve bu nedenle yeni eklemelerle düzenli olarak güncellenir. Fornite’a haftalık olarak yeni içerik ekleniyor, bu da her zaman indirilecek bazı yeni güncellemeler olduğu anlamına geliyor. Ve bazen, sorunlar ortaya çıkacaktır. Bunun neden olduğunu ve nasıl düzeltilebileceğini öğrenmek için okumaya devam edin.

Fortnite Güncellemeleri Kontrol Ederken Takılıp Kaldı Düzeltme

Fortnite’deki Güncellemeleri Kontrol Etme sorunu nasıl düzeltilir?

Fortnite Güncellemeleri Kontrol Etme Ekranında Takılıp Kaldı

Fornite’ın “Güncellemeleri Kontrol Etme” ekranında takılı kalması sorunu, genellikle yeni bir güncelleme yayınlanmak üzereyken veya zaten yayındayken ortaya çıkıyor. Güncellemeyi bulmak yerine, oyun sadece mavi bir ekran ve rezil bir mesajla donuyor. Ve oyunu yeniden başlatana kadar kalıcı olarak böyle kalır. Oyun istemciniz bir güncelleme indirmesi gerektiğini biliyor ancak bir şey bunu engelliyor. Ve oyununuz güncel olmadığı için Fornite’ı başlatamazsınız.

Bunun olmasının nedenlerinden biri internet bağlantınız olabilir. Böylece, kontrol etmeniz gereken ilk şey, cihazınızın internete düzgün şekilde bağlı olup olmadığıdır.. Bunu, diğer çevrimiçi oyunların düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol ederek yapabilirsiniz. Mümkünse, WiFe ağı yerine bir Ethernet kablosu kullanın. Güncellemeleri bu şekilde indirmek hem daha kararlı hem de daha hızlıdır.

Yine de, Bunun olmasının en olası nedeni, oyunun sunucularıyla ilgili bazı sorunlardan kaynaklanmaktadır.. Fortnite’ın “Güncellemeler Kontrol Ediliyor” ekranında donması genellikle oyununuzun sunucularla düzgün iletişim kuramamasından kaynaklanır. Bu sorunu yaşıyorsanız, resmi kontrol etmenizi öneririz. Fortnite Durum Twitter hesap.

See also  New Fortnite Update Brings the Battle to Tilted Towers, Balances Shotguns