Artık Heroes 3 PC, PlayStation ve Xbox’a Gelmiyor

Geliştirici Grasshopper Manufacture ve yayıncı XSEED Games, No More Heroes 3’ün 2022’nin üçüncü çeyreğinde PC, PlayStation ve Xbox’a geleceğini duyurdu. Oyun, özel 1. Gün sürümünün eklenmesiyle birlikte hem dijital hem de fiziksel sürüm olarak 60 Dolar’a satışa sunulacak. kapaklı bir sanat kitabı, bir CD müziği, bir Santa Destroy motorcu plakası ve dizi sanatçısı Yusuke Kozaki’nin yeni bir illüstrasyonunu içeren özel bir kutu.

Aslen Ağustos 2021’de Nintendo Switch’te piyasaya sürülen No More Heroes 3, son oyundan dokuz yıl sonra kuruldu ve bu sefer galaksiler arası savaşla yüzleşmek zorunda olmasına rağmen, bir kez daha suikastçılar lider panosunun zirvesine ulaşmaya çalışırken Travis Touchdown’ı canlandırıyor. dünyayı ele geçirmeye çalışan kiralık katiller.

Şimdi oynuyor: Artık Kahraman Yok 3 Video İncelemesi

PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC sürümü için Grasshopper Manufacturing, oyunun geliştirilmiş görsellere, artırılmış kare hızlarına ve daha hızlı yükleme sürelerine sahip olacağını ekledi. Yakın zamanda NetEase tarafından satın alınan Grasshopper, geçen yıl Haziran ayında ilk iki No More Heroes oyununu PC’ye taşımıştı.

Lollipop Chainsaw ve Killer7 gibi saygısız bir mizah anlayışına sahip diğer oyunlarla tanınan stüdyo, önümüzdeki on yıl içinde başlıklarında bulunabilecek “Grasshopper Manufacture lezzetini” koruyan üç yeni oyun yayınlamayı planlıyor.

Richard Wakeling, GameSpot’un No More Heroes 3 incelemesinde “No More Heroes 3, öncekilerin saygısız çekiciliğinden ve kişiliğinden yoksun” diye yazdı. “Savaş boşluğu dolduruyor ve orada bir dereceye kadar canlı bir stil var, ancak oyun diğer birçok alanda bocalıyor.”

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.