Dislyte, oyuncuları bu Mayıs ayında mobil cihazlarda tekno-pop ritimleri ve efsanelerinden oluşan kentsel oyun alanıyla tanıştırıyor

Lilith Games, mitolojik bilgilerle dolu şık bir kentsel ortamda görsel olarak çarpıcı mobil RPG seti olan Dislyte’ın yakında piyasaya sürüleceğini duyurdu. Mayıs ayında hem iOS hem de Android cihazlara gelecek olan ve merakla beklenen oyun, oyuncuların tanrılar ve tanrıçalar olarak bildiğimizi düşündüğümüz şey hakkında benzersiz bir anlatı keşfetmesine olanak tanırken, tüm bunlar arka planda müthiş bir film müziği çalarken .

Dislyte, oyuncuların oyunun gacha havuzunda Yunan, Çin, İskandinav ve Mısır mitolojisinden efsanevi tanrıları toplayabilecekleri bir “görsel-işitsel macera” sunuyor. Temalı görseller, oyunun tekno-pop müziği ile el ele gider ve stratejik sıra tabanlı dövüş oyuncuları karakterlerini serbest bırakabilir.

YT

Combat, farklı yeteneklere, özel becerilere ve geçmiş hikayelere sahip beş 3D render Espers’tan oluşan bir ekipten oluşur. Oyuncular ayrıca PvP arenasında ya da baskın zindanlarında çiftlik malzemeleri ve diğer oyun içi güzelliklerde oynayabilirler. Biraz daha otomatik eğilimli olanlar için, savaşlar otomatik bir sıraya ayarlanabilir ve oyuncuların çoklu görev için ekranı en aza indirmesine izin verir.

EDM ve tekno-pop ritimlerinin yanı sıra kentsel oyun alanı hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, resmi web sitesinde Dislyte için ön kayıt yaptırabilirsiniz. Oyun hakkında fikir edinmek için yukarıdaki gömülü klibe de göz atabilir, Android cihazlar için Google Play Store’da ve iOS App Store’da kontrol edebilirsiniz (uygulama içi ücretsiz bir oyundur). satın almalar) veya resmi olarak takipçiler topluluğuna katılın heyecan En son gelişmelerden haberdar olmak için sayfa.

Becerilerinizi mobil cihazınızda test edecek daha benzer başlıklar mı arıyorsunuz? Android telefonlar ve tabletler için en iyi 25 RPG listemize neden bir göz atmıyorsunuz?

See also  'AdaptiveSync' Labels Aim to Highlight Legit PC Gaming Monitors