Umbrella’ DLC’si bu hafta PS4’ü piyasaya sürecek

Gizli Değişkenler kutlamak için sanat eseri yayınladı Skullgirls‘ 10. yıl dönümü, aynı zamanda PS4 lansmanını da alay ediyor Şemsiye indirilebilir içerik (DLC).

Bu yıl, Skullgirls oyun serisi 10. yılını kutluyor ve bu olayı anmak için geliştirici oyunun PS4 sürümünü yayınlıyor. Skullgirls: Şemsiye “Bu hafta sonra” ve yakında daha fazla sürpriz gelecek.

“The Launch Party Never Ends’in bir şaka olduğunu mu düşünüyorsun?!” Twitter gönderisi okunuyor. “Bu yılı şık bir şekilde kutluyoruz – özel kutlama sanatına dikkat edin, Umbrella’nın PS4’ü bu hafta çıkacak.”

Geliştirici ayrıca hayranların “özel hediyeler” bekleyebileceğini belirtti. Skullgirls Mobilayrıca Dahlia’nın ilk çıkışı – yeni bir karakter – detayları henüz açıklanmayan canlı etkinlikler ve daha fazlası.

Skullgirls: Şemsiye için indirilebilir bir içerik parçasıdır becerikli kızlar 2. Encore ve ilk olarak Aralık 2021’de Steam’de piyasaya sürüldü. Şu anda yalnızca Erken Erişim’de olan DLC, 2D dövüş oyununda benzersiz bir canavar şemsiyesini silah olarak kullanan oynanabilir bir karakter olan Umbrella’yı içeriyor. Ayrıca karakter estetiğine uyması için sarı bir yağmurluk ve şapka takmış olarak tasvir edilmiştir.

Skullgirls 2. Encore 2013’te piyasaya sürüldü ve o zamandan beri Season Pass ve Annie gibi diğer ek karakterler de dahil olmak üzere birkaç DLC güncellemesi aldı. Tweet’te daha önce belirtildiği gibi, oyunun hayranları da yakında Dahlia’nın piyasaya sürülmesini bekleyebilir gibi görünüyor.

See also  Sürüm: PS4, PS Vita, Switch (ve diğer platformlar) için DevilutionX 1.4.0 (Diablo bağlantı noktası)

Geliştirici bunu belirtmiş olsa da, Şemsiye DLC bu hafta PS4’e çıkacak, belirli bir çıkış tarihi ve saati henüz onaylanmadı. Ancak kutlamalar devam ederken, Hidden Variables’ın yakında bilgileri duyurması muhtemel.

Diğer haberlerde, Krallık Kalpleri 4 Bildirildiğine göre Unreal Engine 5’te piyasaya sürülecek.