Epic Games, iki ÜCRETSİZ Marvel temalı Fortnite Görünümü veriyor

Epic Games, yaklaşmakta olan Fortnite X Marvel: Zero War çizgi roman serisini satın alan oyuncular için büyük bir çekiliş hazırlıyor. Beş bölümlük çizgi roman serisinin her sayısı, Fortnite’taki belirli kozmetik ürünleri için kodlar içerecek. Bu yılın Haziran ayından itibaren oyuncular, iki büyük Marvel karakter görünümü de dahil olmak üzere tüm bu kozmetik ürünleri satın alabilirler.

Bu yılın başlarında, Marvel ilan edildi Fortnite ile büyük bir çizgi roman işbirliği bu Haziran’da geliyor. Fortnite X Marvel: Zero War’ın hikayesi The Seven ve birkaç Marvel süper kahramanı etrafında dönecek. İşbirliğinin kendisi zaten büyük bir haber, ancak yine de Epic Games, geçişi daha da büyütmenin bir yolunu buldu. Beş bölümlük çizgi roman serisinin sahipleri, Fortnite’ta özel Marvel kozmetiklerine erişebilecek. Bu kozmetikler arasında bir silah sargısı, hasat aleti, sprey, yükleme ekranı ve iki Marvel karakter görünümü bulunur.

Epic, hangi Marvel görünümlerinin Fortnite’a geleceğini açıklamadı, ancak bunların kim olabileceğine dair birkaç varsayımımız var. Fortnite’ta henüz bir cildi olmadığı düşünülürse, bunlardan biri muhtemelen Black Panther’dan Shuri olabilir. Ayrıca çizgi roman serisinin ana kahramanlarından biri olacağı gerçeği de var. İkinci cilde gelince, hepimiz için hala bir gizem. Şu anda en iyi tahminimiz, bunun çizgi roman kapaklarından herhangi biri olabileceği. Bunlar Thor, Storm veya Iron Man’dir. Fortnite’da zaten teknik olarak kaplamalar olsalar da, Epic Games’in kaplamalarının bir varyasyonunu yayınlama olasılığı var.

Epic, Fortnite’ta skin olarak atamaya kim karar verirse versin, bu şüphesiz harika bir çekiliş. Bu görünümlerin eninde sonunda eşya dükkanında çıkıp çıkmayacağından tam olarak emin değiliz. Ancak, bunun olma olasılığı düşüktür. Bu, bir çizgi roman sahibi olarak deriler üzerinde münhasır haklara sahip olma amacını ortadan kaldıracaktır. Fortnite X Marvel: Zero War, özel Fortnite kozmetikleriyle birlikte bu Haziran’da çıkıyor.

Assassin's Creed, Yeni Assassin's Creed, Assassin's Creed Rift, Ubisoft

See also  Fortnite, the war in Ukraine, and banned books