PlayStation Developer, Bu Yıl Çıkan Yeni PS5 “Bangers”ı Tanıttı

PlayStation’da çalışan bir geliştirici, yayıncının 2022’de piyasaya sürülecek bazı “çarpıcıları” olacağını söyledi. Zamanın bu noktasında, PlayStation’ın yılın geri kalanı için kalan listesi biraz belirsizliğini koruyor. Dışında Savaş Tanrısı: RagnarokPek çok hayran için muhtemelen en çok beklenen PlayStation oyunu olan Sony, 2022 için planladıklarının çoğunu açıklamadı. Neyse ki, bu geliştirici yorumuna göre, mağazada hala bazı sürprizler var gibi görünüyor. .

Son haftalarda, Robert Morrison adında bir PlayStation animatörü, şirketin bu yıl başlaması gereken çalışmalarda hala duyurulmamış bazı projeleri olduğunu söylüyor. Morrison (tabii ki) bu isimlerin ne olabileceği konusunda herhangi bir ipucu vermedi, ancak söz konusu projelerin şu anda üzerinde çalışıldığını belirtti.[three to five] Morrison, bir önceki tweet’te “PlayStation’ın bu yıl piyasaya çıkacak bazı oyuncuları var” dedi.

Morrison’ın alaylarının belki de en ilginç yanı, şu anda üzerinde çalıştığı oyunun şu anki oyun olmadığını zaten belirtmiş olmasıdır. Savaş Tanrısı: Ragnarok. Ancak, geliştirdiği şeyin “eşit derecede havalı” olduğunu söyledi. Bunun dikkate değer olmasının nedeni, bize Morrison’ın yalnızca lansmanını hızlandırmadığını söylemesidir. Ragnarok, hayranların şimdiden sabırsızlıkla beklediği bir şey. PlayStation’ın bu yılın ilerleyen zamanlarına denk gelecek bir başka büyük oyunu daha piyasaya sürebileceğini bilmek. savaş tanrısı devamı kesinlikle dikkat çekicidir.

Bu noktada, Morrison’ın üzerinde çalışabileceği en olası projeler Naughty Dog’s The Last of Us serisini içerebilir. Serideki üçüncü bir ana hat taksitinin şu anda çalışmalarda olduğu bilinmese de, bu dünyada geçen çok oyunculu bir oyunun geliştirilmekte olduğu onaylandı. Ayrıca, orijinalin yeniden çevrimi Bizden geriye kalanlar ayrıca geçen yıl boyunca rapor edilmiştir. Morrison kesinlikle tamamen farklı bir şey üzerinde çalışıyor olsa da, Naughty Dog’un yıl içinde paylaşacağı bazı büyük duyuruları olabilir.

See also  Disney Dreamlight Valley launches on PS5 and PS4 in 2022 – PlayStation.Blog

Sony’nin bu yıl devam ederken PS5 veya PS4’te hangi oyunları yayınlamayı planladığını düşünüyorsunuz? Yorumlarda en iyi tahmininizi bana bildirin ya da Twitter’da bana ulaşın. @MooreMan12.

[H/T MP1st]