Fortnite oyuncuları ‘Assassin’s Creed paket afişinin’ mevcut olmadığını söylüyor

Eğer bir oyuncuysanız, bir ara Fortnite’ı mutlaka duymuşsunuzdur. Epic Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun, dünya çapında milyonlarca günlük aktif oyuncuya sahiptir.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, geliştiriciler, yeni görünümler ekleyerek ve harita değişiklikleri ekleyerek oyunu sık sık içerikle günceller. Ancak tüm çevrimiçi video oyunları gibi, Fornite de hatalara ve sorunlara yabancı değil.

Fortnite-Süpermen-inline-yeni

Bununla birlikte, oyuncular, son birkaç gün içinde taktik sprint yaparken kayamamak veya kontrolörün tekneden ayrıldıktan sonra sürekli titreşmesi gibi aksaklıklar bildirdiler.

Ve şimdi Fortnite oyuncuları, yakın zamanda eklenen Assassin’s Creed Bundle Banner’ın mevcut olmadığını söylüyor. Birçoğu, afişin dolabında görünmediğini veya kullanılamaz olduğunu söylüyor.

Bunun son günlerde Fortnite geliştiricilerinin işleri karıştırdığı ilk olay olmadığını belirtmek ilginç. Bir haftadan uzun bir süre önce oyuncular, oyun içi mağazadan ‘Mainframe Break Pack’ satın alamayacaklarını söylediler.

Sorun birçok kullanıcıyı etkiliyor gibi görünüyor. Aşağıda bazı raporlar bulunmaktadır (1,2,3,4,5) Assassin’s Creed Bundle Banner’ı göremeyen Fortnite oyuncularından.

Fortnite-Assassin's-Creed-Bundle-Banner-mevcut değil
Kaynak

Assassin Creed Bundle’daki Banner’ı Aldınız mı? Hiç Bulamıyorum Çünkü Bu Bir Hata Veya Başka Bir Şey mi? Gerçekten Garip O yüzden Bir Şey Bilen Var mı diye Soruyorum
(Kaynak)

Tüm paketi satın aldım ama Ezio’yu dolabıma kurmaya gittiğimde Afiş Simgesi orada değildi. Paketi kontrol etmek için dükkana geri döndüm ve kesinlikle paketi satın aldığımı ancak Banner Simgesine sahip olmadığımı söylüyor. Bu sorunu yaşayan başka biri var mı? Epic’e bir rapor gönderdim, ancak açıkça sahip olunmadığını söyleyen Banner Simgesi sekmesini içermeyen paketin ekran görüntüsünü almama izin vermedi. Yapabileceğim başka bir şey var mı? Bu yardımcı olursa ben PS4’teyim.
(Kaynak)

Neyse ki, Fortnite geliştiricileri Assassin’s Creed Bundle Banner’ın eksik olduğu sorunu kabul ettiler ve bir düzeltme üzerinde çalıştıklarını söylediler. Ancak ne zaman çözüleceği konusunda bir zaman dilimi yok.

Oyuncuların Fortnite’a döndükten sonra artık Animus’tan Masallardan Sancaklarını kuşanmak için bir seçenek olarak görmemelerine neden olan bir sorunu araştırıyoruz. Bu sorun çözüldüğünde bir güncelleme sağlayacağız ve Sancağın sahibi olan tüm oyuncuların onu geri yüklemesini sağlayacağız.
(Kaynak)

Her zaman olduğu gibi, Fortnite oyuncuları Assassin’s Creed Bundle Banner’ı aldığında bu alanı güncelleyeceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

See also  How to get XP fast in Fortnite with XP Creative maps and Supercharged XP

Not: Özel Oyun Bölümümüzde buna benzer daha fazla hikayemiz var, bu yüzden onları da takip ettiğinizden emin olun.

PiunikaWeb, temel olarak ‘son dakika’ veya ‘özel’ haberlere odaklanan tamamen araştırmacı bir teknoloji gazeteciliği web sitesi olarak başladı. Hikayelerimiz kısa sürede Forbes, Foxnews, Gizmodo, TechCrunch, Engadget, The Verge, Macrumors ve diğerleri tarafından alındı. hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Buraya gidin.