Fortnite Indiana Jones, Darth Vader ile savaşabilir gibi görünüyor

Tanınmış bir sızıntı kaynağı, Fortnite Indiana Jones iş birliğinin geleceğini ve Bölüm 3 Sezon 3’ün bir parçası olarak gelecekmiş gibi göründüğünü öne sürüyor. Darth Vader bir patron karakter olacak. Evet, Indiana Jones, Darth Vader ile savaşabilir.

Fortnite, Battle Royale oyununun gerçekten de Epic Games’in The Ultimate Showdown of Ultimate Destiny’yi yeniden yaratmaya çalıştığını bir kez daha kanıtlıyor. Geçen hafta geliştirici, Unreal Engine 5 canlı akışında olası Fortnite işbirlikleri için dosya adlarını ‘yanlışlıkla’ sızdırdı – özellikle Sezon 3, “Vader” ve “Jones” için iki karakter dahil.

Sızdıran Tabor Hill’e göre Darth Vader, Fortnite haritasında NPC patronu olarak yer alacak – tıpkı Bölüm 2 Sezon 5’teki ilk Fortnite Star Wars geçişindeki The Mandalorian gibi. kuramsallaştırılmış sızıntıcılar tarafından Fortnite’ın kendi Ajan Jones’u veya Jonesy’si olmak, ancak Tabor Hill bunun aslında farklı bir Lucasfilm karakteri – Indiana Jones olduğunu söylüyor.

Lucasfilm bağlantısı dışında, Indiana Jones 5 filminin gelecek yıla ertelenene kadar aynı zamanda düşmesi gerektiği için Indiana Jones’un Sezon 3’te bir kostüm olması çok mantıklı.

YouTube Küçük Resmi

Bu söylentiye daha fazla güven ekleyen Indiana Jones, şu anki Fortnite Bölüm 3 haritasında aslında alay ediliyor – veya en azından atıfta bulunuluyor. Condo Canyon’un biraz kuzeybatısında, çölün ortasında rastgele bir buzdolabı var, bu muhtemelen Indiana Jones ve Crystal Skull Krallığı’ndaki kötü şöhretli “buzdolabına bomba koy” anına bir selam niteliğinde – özellikle de bazen bir hazine sandığı olduğu için onun tarafından.

Spock, The Rock, Doc Ock ve Hulk Hogan’ı almamız uzun sürmez. Oh, bekle, The Rock’ı zaten aldık.

Razer BlackShark V2 ProRazer BlackShark V2 ProRazer179,99 $GÖRÜŞNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

See also  Fall Guys Sürpriz Bir Fortnite İşbirliği ile Büyüyen Popülaritesini Artıracak