Eksiksiz Parlama Noktası Modu Kılavuzu ve İpuçları

8 Nisan’da, Apex Legends Mobil yaklaşık 203 MB’lık bir güncelleme aldı, ardından yeni bir mod çağrıldı Alevlenme noktası bazı hata düzeltmeleriyle birlikte oynamaya açıktı. Göre savaş Royale modunda, Flashpoint modu birkaç içerir İşaret bölgeleri harita boyunca yayıldı. Oyuncular bu alanların içindeyken daha hızlı sağlık ve zırh kazanabilirler. Bu Apex Legends Mobile kılavuzunda, öncelikle Flashpoint modunu ele alacağız ve oyun modunun stratejik olarak nasıl oynanacağına dair bilgilerin yayılmasına yardımcı olacağız.

Apex Legends Mobile’da Flashpoint Modu nasıl oynanır

Mekanikler, normal bir battle royale moduyla aynıdır, ancak tek fark Beacon’lardır. Büyük kubbeler (buna benzer CebelitarıkKubbesi), oyuncuların uzun mesafeler katetmelerine gerek kalmadan ölü takım arkadaşlarını daha hızlı canlandırmasına izin veren birkaç İşaret ile birlikte harita boyunca geniş bir alana yayılmıştır.

Oyuncular bu kubbelerin içindeyken, sağlık ve zırh yenilenir için alan sağlayarak hızlı bir şekilde hızlı silahlı çatışmalar. Oyuncular karşılaştığında mavi renkte ve mini haritada beyaz renkte görünürler. Kubbelerin içinde can yenileme için bekleme süresi yoktur. Bu nedenle, oyuncuların kubbelerin dışında herhangi bir zamanda sağlıklarının düşük olması konusunda endişelenmeleri gerekmez.

Parlama noktası modu
Electronic Arts aracılığıyla görüntü

bu son halka her zaman bir kubbe içinde sona erecek ve oyunculara son Halkaya dönmeleri ve acımasız savaşlara hazırlanmaları için zaman tanıyacak. Oyuncular ayrıca kubbelerin içinde oynadıklarından emin olmalıdır. Kubbelerin içinde kalmaya kıyasla, kubbelerin dışında öldürülme şansı yüksektir.

Son düşünceler

Yepyeni Flashpoint modu, tüm oyunculara eğlenceli bir deneyim yaşatır. iyileştirmek ve endişelenmeden daha fazla kavga edin sağlığını kaybetmek. Bu modun Apex Legends Mobile’ın yumuşak lansmanında yeni piyasaya sürülmesi, oyunun küresel lansmanından sonraki şaşırtıcı geleceği hakkında çok şey söylüyor.

Apex Legends Mobile’da bugünün Flashpoint modu kılavuzunun tamamı bu kadar. Bize bildirin nasıl bölüm aşağıda!

Daha fazla Mobil Oyun haberi ve güncellemesi için WhatsApp grubu, telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberler, Instagramve heyecan Hızlı güncellemeler için.

Eksiksiz Parlama Noktası Modu Kılavuzu ve İpuçları 8 Nisan'da, Apex Legends Mobil yaklaşık 203 MB'lık bir güncelleme aldı, ardından yeni bir mod çağrıldı Alevlenme noktası bazı hata düzeltmeleriyle birlikte oynamaya açıktı. Göre savaş Royale modunda, Flashpoint modu birkaç içerir İşaret bölgeleri harita boyunca yayıldı. Oyuncular bu alanların içindeyken daha hızlı sağlık ve zırh kazanabilirler. Bu Apex Legends Mobile kılavuzunda, öncelikle Flashpoint modunu ele alacağız ve oyun modunun stratejik olarak nasıl oynanacağına dair bilgilerin yayılmasına yardımcı olacağız. - esenlerbocekilaclama

See also  Circa Coming To Illinois With New Sportsbook And Mobile Sports Betting