GLOBAL YATIRIMCI AVUKATI ROSEN, Roblox Corporation Yatırımcılarını Menkul Kıymetler Sınıf Davası Soruşturması – RBLX Hakkında Soruşturmaya Teşvik Ediyor

NEW YORK–(İŞ TEL)–NİYE YA: Küresel bir yatırımcı hakları hukuk firması olan Rosen Hukuk Bürosu, Roblox’un yatırımcılara maddi olarak yanıltıcı ticari bilgiler vermiş olabileceği iddialarından kaynaklanan Roblox Corporation (NYSE: RBLX) hissedarları adına potansiyel menkul kıymet taleplerini araştırmaya devam ediyor.

NE OLMUŞ: Roblox menkul kıymetleri satın aldıysanız, bir acil durum ücreti düzenlemesi yoluyla herhangi bir cep ücreti veya masraf ödemeden tazminat alma hakkınız olabilir. Rosen Hukuk Bürosu, yatırımcı kayıplarının geri alınmasını isteyen bir toplu dava hazırlıyor.

SONRA NE YAPACAĞIZ: Muhtemel toplu davaya katılmak için https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=3218 adresine gidin veya Phillip Kim, Esq. toplu dava hakkında bilgi için 866-767-3653 numaralı telefondan ücretsiz veya [email protected] veya [email protected] adresine e-posta gönderin.

BU NE HAKKINDA: 3 Şubat 2022’de piyasa analisti The Bear Cave, Roblox ile ilgili “Roblox’ta Sorunlar (RBLX)” başlıklı bir rapor yayınladı ve bu raporda kısmen Roblox’un “eski sosyal medya yöneticisinin Şirkette çalışırken pornografik bir blog çalıştırdığını” belirtti. ve “platformdaki pedofili iddialarını gizlemeye yardımcı olmak için dava ve gözdağı verdi.”

Bu haber üzerine, Roblox’un hisse fiyatı hisse başına 5,50 $ veya %8 düşerek 3 Şubat 2022’de hisse başına 60,67 $’dan kapanarak yatırımcılara zarar verdi.

NEDEN ROSEN HUKUKU: Yatırımcıları, liderlik rollerinde başarılı bir sicile sahip nitelikli danışman seçmeye teşvik ediyoruz. Çoğu zaman, bildirimde bulunan firmalar karşılaştırılabilir deneyime, kaynaklara veya herhangi bir anlamlı emsal tanıma sahip değildir. Bu firmaların çoğu, menkul kıymetler toplu davalarını fiilen dava etmemektedir. Danışman seçerken akıllı olun. Rosen Hukuk Bürosu, menkul kıymetler sınıfı davaları ve hissedar türev davalarındaki uygulamalarını yoğunlaştırarak dünya çapındaki yatırımcıları temsil etmektedir. Rosen Hukuk Bürosu, bir Çinli Şirkete karşı şimdiye kadarki en büyük menkul toplu dava uzlaşmasını sağladı. Rosen Hukuk Bürosu, 2017 yılında ISS Securities Class Action Services tarafından menkul kıymet toplu dava uzlaşma sayısı için 1 Numara olmuştur. Firma, 2013 yılından bu yana her yıl ilk 4’te yer almakta ve yatırımcılar için yüz milyonlarca doları geri kazanmıştır. Sadece 2019’da firma, yatırımcılar için 438 milyon doların üzerinde güvence sağladı. 2020 yılında, kurucu ortak Laurence Rosen, kanun 360 tarafından Davacılar Barının Titanı olarak seçilmiştir. Firmanın avukatlarının çoğu, Lawdragon ve Süper Avukatlar tarafından tanınmıştır.

See also  Özel Prime Oyun Roblox Paketi Artık Mevcut

LinkedIn’deki güncellemeler için bizi takip edin: https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm, Twitter’da: https://twitter.com/rosen_firm veya Facebook’ta: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

Avukat Reklam. Önceki sonuçlar benzer bir sonucu garanti etmez.