The Quarry PS5, PS4 Film Modu Onaylandı

Şafağa kadar manevi halefi Taş Ocağı bir “film” moduna sahip olacak bu da adından da anlaşılacağı gibi oyunu bir filme çeviriyor. Supermassive Games daha önce oyuncuların büyükanne ve büyükbabalarının bile The Quarry oynayabilmesini sağlama arzusunu dile getirmişti, ancak IGN’nin son uygulamalı önizlemesine kadar geliştiricinin ne kadar kolay edinebileceğini öğrenmemiz mümkün değildi. ve oyna.”

Quarry Film Modu nasıl çalışır?

Minimum olsa da, The Quarry’nin film modu, başlangıçta izleyicilerden bazı girdiler gerektirecektir. Yukarıdaki videoda vurgulandığı gibi, “yönetmen koltuğuna” oturabilir veya sonunda tüm karakterleri öldürmeyi veya hayatta tutmayı seçebilirsiniz. Bu üç varyant içinde, oyunculardan hikaye boyunca her bir karakterin kişiliğinin nasıl olacağını belirlemelerini isteyerek deneyimi daha da özelleştiren seçenekler var. Yukarıdaki klipte görüldüğü gibi, oyuncular bir karakterin baskı altında nasıl tepki vereceğini, konuşmada nasıl olduklarını ve çevrelerinin ne kadar farkında olduklarını seçecekler. Oldukça temiz, ha?

IGN incelemesinde, The Quarry’nin, Before Dawn hayranları için iyi bir haber olduğunu, çünkü daha çok manevi bir halefi olduğunu belirtti. Ancak mekanik ve oynanış açısından büyük gelişmeler beklemeyin. Yazar Simon Cardy, “Bu hala çok fazla ‘etkileşimli bir film’ ve Supermassive bu konuda özür dilemiyor” dedi. Bu süre dışında stüdyo, QTE’den sonra QTE’yi umursamayan oyunculara uyarlamak yerine daha geniş bir kitlenin deneyimden zevk almasını istiyor. Hala David Arquette ve Siobhan Williams gibi isimlerle yıldızlarla dolu bir kadro alıyoruz.

Öte yandan yeni bir rapor, bir sonraki Need for Speed’in PS4 ve Xbox One’ı mevcut nesil platformlar lehine terk ettiğini ve Star Trek: Prodigy Supernova’nın PS4 ve PS5’e yöneldiğini iddia ediyor.

[Source: IGN via ResetEra]

See also  Chinese Mobile Game Developers Earn More Than $2.3B in April – Pandaily