Yeni Need for Speed ​​PS5 ve Xbox Series X Yalnızca Sürüm

Yeni bir rapor iddia ediyor sonraki Need for Speed ​​oyunu yalnızca PS5, Xbox Series X/S ve PC’de çıkıyor. Bu, Giantbomb şovunun (Video Games Chronicle aracılığıyla) son bölümü hakkında bu küçük bilgiyi açıklayan gazeteci ve içeriden Jeff Grubb’a göre. Henüz resmi olarak yüzeye çıkmayan oyun, şimdiden bir kez ertelendi.

Need for Speed ​​PS5 ne zaman çıkacak?

NFS

Grubb’un kaynaklarına göre, yeni Need for Speed ​​hala Kasım 2022’de geliyor. Ancak, Nisan ayına girmiş bulunuyoruz ve EA oyun hakkında henüz bir şey söylemedi, bu yüzden bunu bir tuz tanesi ile alın. Yayıncı, kısa süre önce yıllık EA Play etkinliğini oyunları bireysel olarak sergilemek lehine bıraktı, bu nedenle Need for Speed ​​yaz boyunca kendi tanıtım etkinliğini alacak oyunlar arasında olabilir. Grubb, “Need for Speed ​​bu yıl hala geliyor… bu doğru, bu oyun Kasım’da çıkacak,” dedi. “Yeni nesil bir konsol satın almış bir Need for Speed ​​hayranıysanız, işte size bazı haberler; sadece yeni nesil. Sadece yeni nesile geçiyorlar.”

Görüş: Need for Speed’in hızdan çok yenilenmeye ihtiyacı var

Zarmana yazıyor… Need for Speed ​​oynayarak büyüdüm ve yeni girişlerin getirdiği heyecanı hala hatırlıyorum. Ne yazık ki, son birkaç oyun, sevilen franchise’ı canlandırmaya yönelik ilhamsız, mikro dönüşümlü, sıkıcı girişimler oldu. Kriterin, mahkûm Battlefield 2042’yi desteklemek için yeni oyunun geliştirilmesinden geçici olarak çıkarılması, yakın gelecekte göreceğimiz şeyler konusunda bana güven vermiyor. Sadece EA’nın franchise’ı yeniden ciddiye almaya başlamasını istiyorum.

Öte yandan Housemarque, yeni PS Plus abonelerinin Returnal’i (Premium ve Extra katmanlara dahildir) “denemeye” cesaret etmesini istiyor ve Tomb Raider yazarı Rhianna Pratchett, bir sonraki oyunda daha az baba sorunu olmasını umuyor.

See also  The Best 18+ Xbox Games of All Times

[Source: Giantbomb via VGC]