New State Mobile, Weekly Spring Series Europe 2022’yi duyurmak için ESL ile işbirliği yapıyor

Yeni Durum Mobil, Kasım 2022’de piyasaya çıktığından beri harika bir yolculuk yaşıyor. başarıyla tamamlanmasının ardından Karma Mücadelesi 2022oyun New State Mobile Weekly Spring Series Europe 2022’yi getirmek için ESL ile güçlerini birleştiriyor. Etkinlik, Avrupa’da sekiz hafta sürecek bir New State Mobile yarışması düzenleyecek.

New State Mobile Haftalık Bahar Serisi Avrupa 2022: Format ve Program

Haftalık etkinlik herkese açıktır ve yalnızca aşağıdaki ülkelerden oyunculara özeldir: Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İtalya, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç, İsviçre, Birleşik krallık.

Ancak, katılımcıların etkinliğe katılabilmeleri için en az 16 yaşında olmaları gerekmektedir. Sadece 128 takımı kabul edecek, bu nedenle tahsis ilk gelen ilk hizmet esasına göre olacaktır. Her takım için en fazla beş oyuncu kayıt olabilir. Katılmak için, kaydolun ESL OYNA.

Yaklaşan bu New State Mobile turnuvasının 14 Nisan Perşembe günü 19:00 CEST’de başlaması planlanıyor. Etkinlik 14’ten 2 Haziran 2022’ye kadar her Perşembe devam edecek. Her maç gününde 16 takımın ilk sekizde yer almak için mücadele edeceği üç maç olacak. Hem TPP hem de FPP modları şurada oynanacak: TROI ve TROI (Aşırı). Her turdan ilk 8 takım, en alttakilerin eleneceği bir sonraki tura geçecek. Kazanan takımlar herhangi bir parasal meblağ almayacak, bunun yerine oyun içi görünümler ve eşyalar ile ödüllendirilecekler.

YerleştirmeÖdül
1 inci1x Shadow Creature Sandık Kuponu, 20 Tavuk Madalyası Kuponu
2.10 Tavuk Madalyası Kuponları
3 üncü 5 Tavuk Madalyası Kuponları

Sonuç olarak, etkinlik gerçekten de Avrupa’ya New State Mobile’daki en iyi takımı göstermenin başlangıç ​​noktasıdır. Dahil hiçbir para ödülü olmamasına rağmen, tanıma, bir takımı turnuvaya katılmaya teşvik etmek için yeterlidir.

See also  Red Dead Redemption 3 Rumor Leaks Release Window

New State Mobile Haftalık Bahar Serisi Avrupa 2022 hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Daha fazla Mobil Oyun haberi ve güncellemesi için WhatsApp grubu, telgraf Grubu, veya discord sunucusu. Ayrıca bizi takip edin Google Haberler, Instagramve heyecan hızlı güncellemeler için.

New State Mobile, Weekly Spring Series Europe 2022'yi duyurmak için ESL ile işbirliği yapıyor Yeni Durum Mobil, Kasım 2022'de piyasaya çıktığından beri harika bir yolculuk yaşıyor. başarıyla tamamlanmasının ardından Karma Mücadelesi 2022oyun New State Mobile Weekly Spring Series Europe 2022'yi getirmek için ESL ile güçlerini birleştiriyor. Etkinlik, Avrupa'da sekiz hafta sürecek bir New State Mobile yarışması düzenleyecek. - esenlerbocekilaclama