Yedi’nin Fortnite’daki The Daily Bugle’ı geri almasına nasıl yardım edersiniz?

Fortnite’lar En yeni sezon, oyuncuları Hayal Edilen Düzen’e karşı karşıya getiren bir Direniş temasını tanıttı.

Son iki hafta boyunca oyuncular, IO ve Yedi arasında farklı bölgelere ayrılmış değiştirilmiş bir haritayı keşfettiler. Bu sabahki güncelleme, savaşı, oyunculardan konumu geri almaya yardım etmelerinin istendiği The Daily Bugle’a getirdi.

Bu çatışmadaki ilk savaş olarak, birçok oyuncunun neden ne yapacağından emin olamadığını görmek kolaydır. Haritayı ilk yüklediğinizde The Daily Bugle’ın kırmızı bir yazı tipine sahip olduğunu ve İÇN’nin ön tarafında kırmızı bir X işareti olduğunu fark edeceksiniz.

The Daily Bugle’a indiğinizde, savaşın gerçekleştiği haritada X’e gidin. Geçen sezondan Yedi muhafızın Imagined Order’ın adamlarına karşı savaştığını göreceksiniz. Zorlu bir dövüşe hazır olun çünkü bölgeyi geri almak için birkaç IO muhafızı alacaksınız.

İlk dalgayı yendikten sonra, ekranınızda bir sonraki aşamanın başladığını bildiren bir bildirim alacaksınız. Ancak ondan önce, mavi portal üzerinden size ışınlanmakta olan sağlık eşyalarını ve silahları alın. Bundan sonra, savaşın olduğu bir sonraki kırmızı X’e gidin ve ardından bir sonraki dalga için aynısını yapın.

EveryDay Fortnite adlı YouTube kanalına göre Huntmaster Saber orada bulunduğundan balona yaklaşırsanız dikkatli olun.

The Daily Bugle’ın keşif balonunun muhtemelen ilk giden olmasıyla birlikte, balonların önümüzdeki haftalarda çökebileceği de sızdırıldı.

Başka bir sızıntı, The Daily Bugle’a benzeyen, ancak bir tür askeri üssü olan bir yükleme ekranına işaret etti.

Hayranların The Daily Bugle’a ne olduğunu ve Yedi’nin bölgeyi geri almakta muzaffer olup olmadığını görmek için yalnızca bir veya iki hafta beklemeleri gerekebilir.

See also  Fortnite to release new 'portal' feature in Season 3 according to leak