Fortnite Bölüm 3, sezon 2’de inek yakalayıcı nerede bulunur?

Sinir bozucu Hayali Düzen, adada gerçekten bir numara yaptı, Fortnite Üçüncü Bölüm, çok sayıda barikat ve gözetleme kulesi bulunan ikinci sezon adası. Yolda bu kadar çok yeni engel ve üzerlerine rampa yapamama nedeniyle araçlar Fortnite inek yakalayıcı aracılığıyla biraz yardıma ihtiyacı vardı.

Bir inek yakalayıcı, raylardaki engelleri saptırmak için tarihsel olarak trenlerin önüne yerleştirilmiş bir cihazdır. İçinde Fortnite, esasen kar yerine engelleri ve yapıları süren bir kar temizleme aracını takan, sürülebilir herhangi bir araca (tanklar hariç) eklenebilen fırlatılmış bir eşya/araç modudur. Ayrıca kendi aracınıza çok fazla zarar vermeden bu engellere ve diğer arabalara çarpmanıza izin verecektir.

Oyuncular, bir inek yakalayıcıyı tam anlamıyla uygun bir araca atarak bir araca donatabilirler. Chonkers lastikleriyle de istiflenir. Ayrıca geçici bir barikat görevi görmesi için bir tanesini yere atabilirsiniz. İşte nasıl alacağınız.

İnek yakalayıcı nerede bulunur Fortnite Üçüncü Bölüm, ikinci sezon

Fortnite Bölüm 3, sezon 2'de inek yakalayıcı nerede bulunur? Sinir bozucu Hayali Düzen, adada gerçekten bir numara yaptı, Fortnite Üçüncü Bölüm, çok sayıda barikat ve gözetleme kulesi bulunan ikinci sezon adası. Yolda bu kadar çok yeni engel ve üzerlerine rampa yapamama nedeniyle araçlar Fortnite inek yakalayıcı aracılığıyla biraz yardıma ihtiyacı vardı. - esenlerbocekilaclama
Epic Games aracılığıyla ekran görüntüsü

İnek avcıları neredeyse her zaman haritanın her yerine dağılmış kırmızı araç kutularında bulunabilir. Bu kırmızı alet kutuları neredeyse her zaman garajlarda ve benzin istasyonlarında, ayrıca IO yapılarında, gemilerde ve çok sayıda diğer önemli noktalarda bulunabilir. Çoğu kırmızı araç kutusunda, iki inek yakalayıcı yığını ve bir miktar cephane bulunur.

İnek yakalayıcılar normal sandıklarda veya yer ganimeti olarak da bulunabilir, ancak alet kutularından düşmeleri neredeyse garantidir.

See also  Ninja on Playing Phil Hellmuth and Which Fortnite Stars Could Crush Poker