Fortnite Sızıntısı Indiana Jones’un Yakında Geldiğini Önerdi

Görünüşe göre Fortnite efsanevi maceracı Indiana Jones’u alacak. Epic Games’in oynaması ücretsiz battle royale oyunu, devasa geçitlere yabancı değil. Şu anda oyunun geleceği hakkında oldukça saçma söylentiler var. Aile adamı karakterler gelebilir Fortnite biraz yakın gelecekte. Sadece Epic’in bahsi yükseltmeye devam etmesi değil, aynı zamanda büyük şirketlerin ürünlerini oyun içinde denemeleri ve tanıtmaları için de faydalı olduğu için hiçbir şeyin gerçekten masadan çıkmadığı açık. Bağlantılı ürünlere geri dönmeye devam ettiği için Disney bundan en çok yararlanan kişi olabilir gibi görünüyor. Fortnite.

en son söylenti Tabor Tepesi’nden geliyor (aracılığıyla ÇinBR) ve Indiana Jones’un geleceğini belirtiyor Fortnite Haziran ayında başlaması planlanan 3. sezonda. Hill’e göre, işbirliği bir süredir üzerinde çalışıyor ve sonunda tam olarak gerçekleştirilecek. Şu an itibariyle, bunun Doctor Strange gibi bir battle pass karakteri mi yoksa ayrı olarak mı satılacağı konusunda bir bilgi yok. Ayrıca Harrison Ford’a mı benzeyeceği yoksa Indy gibi giyinmiş bir adama mı benzeyeceği belli değil. 2023 için planlanan yeni bir Indiana Jones filmi ve MachineGames’ten gelen bir Indiana Jones oyunu olduğu göz önüne alındığında, bu söylentilerin zamanlaması ilginç.

Karakteri bu ürünlerden birinin çıkışına yakın bir zamanda yayınlamak muhtemelen biraz daha mantıklı olurdu, ancak bir nedenden dolayı bu yaz yapmayı seçtikleri bildirildi. Söylentiler Darth Vader’ın da geleceğini gösteriyor Fortnite 3. sezonda, ancak oyuncuların savaşması için bir patron olacak. Belki sezon, çeşitli Disney karakterleri etrafında dönecek veya bir sonraki Indiana Jones filmi veya video oyununun ilk fragmanıyla bağlantı kurabilir. Bunu zaman gösterecek, ancak sevilen karakterin sanal olarak tanınmasını görmek hala heyecan verici.

Indiana Jones’u görmek ister misin? Fortnite? Aşağıdaki yorumlarda bana bildirin veya bana ulaşın Twitter @Cade_Under.

See also  Habroxia 2 Is Now Available on PS5; Free Upgrade From PS4 Included