Nisan 2022’de PS5, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch nereden satın alınır?

Son birkaç yıldır bir PS5, Xbox Series X|S veya Nintendo Switch bulmaya çalışmak kesinlikle kolay olmadı.

Küresel çip sıkıntısı nedeniyle, PS5 ve Xbox gibi mevcut nesil donanımları çevrimiçi veya mağazalarda bulmak oldukça zordu. Bu, sinir bozucu bir durum, çünkü bu popüler konsollara olan talep, gittikçe daha fazla oyun piyasaya çıktıkça hala yüksek kalıyor.

Nisan 2022 itibariyle, video oyunları için şimdiden harika bir yıl oldu. Hem PlayStation hem de Xbox kullanıcıları, FromSoftware’in en yeni mücevherinin keyfini Elden Yüzük. Sony’nin en yeni birinci taraf oyunu, Ufuk Yasak Batı, selefinden her yönden bir yükseltmedir ve şaşırtıcı derecede muhteşemdir. Artı, tabii ki, Nintendo hayranları Pokémon Efsaneleri: Arceus ve Kirby ve Unutulmuş Topraklar Switch’te eğlenmek için.

Hogwarts Legacy, bu tatil sezonunda hem PS5 hem de Xbox’a ineceği için 2022 boyunca da dört gözle bekleyecek çok şey var. Pokémon hayranları ayrıca serinin yeni neslini aşağıdakilerle deneyimleyebilecekler. Pokémon Scarlet ve Pokémon Menekşe yılın sonlarında.

Hâlâ bu modern konsollardan birini almak istiyorsanız, başka yere bakmayın! Burada PS5, Xbox Series X|S veya Nintendo Switch satın alabilirsiniz.

Zaman zaman ilginç ürünler, hizmetler ve oyun fırsatları öneriyoruz. Bağlantılardan birine tıklayarak bir satın alma işlemi yaparsanız, bir ortaklık ücreti kazanabiliriz. Ancak FTW bağımsız olarak çalışır ve bu, kapsamımızı etkilemez.

Nisan 2022'de PS5, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch nereden satın alınır? Son birkaç yıldır bir PS5, Xbox Series X|S veya Nintendo Switch bulmaya çalışmak kesinlikle kolay olmadı. - esenlerbocekilaclama

Thiago Prudencio / SOPA Görselleri/Sipa ABD

Şu anda piyasadaki en sıcak konsol olan PS5’in seçim yapabileceğiniz iki sürümü var. 499,99 dolarlık model, oyunların fiziksel kopyaları için bir disk sürücüsüne sahipken, 399,99 dolarlık model yalnızca dijital konsoldur. Her iki konsol da aynı oyunları aynı grafik kalitesinde oynuyor, tek fark disk sürücüsü.

See also  Xbox Mini Fridge: Thermoelectric Cooler (Holds up to 12 Cans) - iLounge

Oyunların fiziksel kopyalarına ne kadar değer verdiğinize bağlı olarak, ikisi arasındaki 100 dolarlık fiyat farkı, bu kadar sıcak bir konsol ürünü için buna değebilir.

PlayStation 5

YENİ – Walmart’ta 829 $ ÖNCEDEN ALINAN – GameStop’ta 459,99 $

PlayStation 5 – Dijital Sürüm

YENİ – Walmart’ta 787 $ ÖNCEDEN ALINAN – GameStop’ta 359,99 $

Nisan 2022'de PS5, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch nereden satın alınır? Son birkaç yıldır bir PS5, Xbox Series X|S veya Nintendo Switch bulmaya çalışmak kesinlikle kolay olmadı. - esenlerbocekilaclama

Getty Images aracılığıyla JUNG YEON-JE/AFP

Aynı şekilde en yeni Xbox konsolunun da kendine ait iki modeli var. Xbox Series X (499,99 $), daha yüksek grafik doğruluğu, daha fazla depolama alanı ve bir disk sürücüsü içeren, ikisinin daha güçlü konsoludur. Öte yandan, Xbox Series S, daha pahalı muadili ile aynı grafiksel yüksekliklere ulaşamıyor ve bir disk sürücüsüne sahip değil, ancak 4K çözünürlüğü önemsemeyenler için çok daha ucuz (299,99 $) bir alternatif.

Neyse ki, her iki konsol da aynı oyunları oynayabilir, bu nedenle daha ucuz sürüm bütçenize uyuyorsa hiçbir şeyi kaçırmaktan endişelenmeyin.

Xbox Serisi X

Yeni – Walmart’ta 499$

Xbox Serisi S

YENİ – Walmart’ta 281,99 $ YENİ – GameStop’ta 299,99 $