Xbox Geliştiricisi Yeni Yeni Nesil RPG’yi Tanıttı

Satın almalar yoluyla Xbox Game Studios, minimum RPG pirzolasına sahip olmaktan, en büyük RPG stüdyolarından bazılarının bir koleksiyonuna sahip olmaya geçti. Bethesda Games Studios’tan sorumlu Yaşlı Parşömenler ve Araları açılmak. Obisidian Entertainment’dan sorumlu, Serpinti: Yeni Vegas, Dış Dünyalar, South Park: Gerçeğin Çubuğu, Sonsuzluğun Sütunları, KİRLİ 2ve Neverwinter Şövalyeleri 2. Playground Games içinde yeni üzerinde çalışan yeni bir ekibi var. masal oyun. Ayrıca inXile Entertainment’tan sorumlu Bard’ın Hikayesi ve Çorak. Bu ekiplerin sonuncusunun ne üzerinde çalıştığını merak ediyorsanız, Unreal Engine’in en yeni “yeni nesil” versiyonu olan Unreal Engine 5’teki yeni bir RPG.

Twitter’da, stüdyonun resmi Twitter hesabı, stüdyo için bir iş ilanında bu gizemli RPG ile dalga geçti. Şimdi, genellikle stüdyonun hangi pozisyonları doldurmaya çalıştığına bağlı olarak bir oyunun geliştirme aşamasında olduğunu ölçebilirsiniz ve şu anda sanat departmanının dışında, özellikle başrollerde fazla bir şey aramıyor. Bu sadece oyun için iyiye işaret değil, aynı zamanda ön prodüksiyondan çıktığını da gösterebilir. Maalesef oyunla ilgili herhangi bir ayrıntıya sahip değiliz, sadece bunun bir RPG olduğunu ve Unreal Engine 5’te yapıldığını söylüyoruz.

inXile Entertainment, izometrik ve hardcore RPG’leri ile tanınır. Görmedikleri şey ise görsel şölen yapmaktır. Bazıları Unreal Engine 5 kullanmanın bunun değişmekte olduğunun bir işareti olduğunu düşünebilir, ancak bu, Unreal Engine’in son derece uyarlanabilir olduğu ve birçok tür ve stil için kullanılabileceği gerçeğini göz ardı ediyor. Stüdyo için büyük bir çıkış olabilir, ancak soyağacı ve sahip olduğu bildirilen çalışan sayısı göz önüne alındığında, bu büyük ölçekli bir RPG üretimi için yeterli değil.

See also  Madison PS5, PS4 Çıkış Tarihi Açıklandı

Her zaman olduğu gibi, bu gizemli RPG hakkında daha fazla bilgi edindiğimizde, bilmeniz gereken her şeyi aktarıyoruz. Bu arada, Xbox şemsiyesi altındaki her şey hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.