Yeni PlayStation Söylentileri Uncharted Hayranlarına Kötü Haber Verdi

Yeni bir PlayStation söylentisi için bazı kötü haberler var haritası çıkarılmamış hayranlar. Üzerinden yaklaşık altı yıl geçti Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu PS4 aracılığıyla piyasaya sürüldü ve son sürümden bu yana beş yıl geçti haritası çıkarılmamış oyun, Uncharted: Kayıp Miras, serbest bırakıldı. Bunu perspektife koymak için, on yıl içinde sekiz haritası çıkarılmamış oyunlar dört ana oyun ve çeşitli yan ürünler arasında yayınlandı. Nathan Drak serisinin tüm hayranları son zamanlarda Uncharted: Hırsızların Mirası Koleksiyonu (limanlar) ve yeni Tom Holland filmi. Ve yeni bir söylenti doğruysa, bu yakın zamanda değişmeyecek gibi görünüyor.

Diziden sorumlu geliştirici Naughty Dog, üç oyun üzerinde çalıştığını doğruladı. Bu oyunlardan birinin bir tür bağımsız çevrimiçi oyun olduğunu biliyoruz. Sonumuz Bölüm II. Diğer iki projenin ne olduğu ise bir muamma. yeniden çekileceğine dair söylentiler var Bizden geriye kalanlar yapım aşamasında, ancak yeni bir söylentiye göre bu yeni bir fantezi IP’si ve Sonuncu Bölüm III.

Yeni söylenti geliyor Hata Sızıntıları Twitter’da, raporunda kesinlikle yeni bir olaydan bahsetmeyen haritası çıkarılmamış filmin başarısı göz önüne alındığında garip olan oyun. Ancak, Naughty Dog bir oyun üzerinde çalışmıyor diye haritası çıkarılmamış oyun farklı bir PlayStation stüdyosu olmadığı anlamına gelmez. Bununla birlikte, durum böyle olsa bile, Naughty Dog sadece yaratıcıları olmadığı için bu, dizinin hayranları için idealden daha az olurdu. haritası çıkarılmamışancak sektördeki en iyi stüdyolardan biridir.

Tüm bu spekülasyonlar bir söylentiye dayanıyor ve şimdilik bu söylenti büyük bir tuz tanesi ile alınmalıdır. Elbette, bu söylenti ve spekülasyonlarla ilgili herhangi bir taraf yorum yaparsa, hikayeyi buna göre güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Bu arada, yorum bölümünde düşüncelerinizi ve sıcak çekimlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin veya alternatif olarak Twitter’da bana ulaşın @Tyler_Fischer_ ve orada bana haber ver. ilgilenir misin keşfedilmemiş rEvval, eğer Naughty Dog’un nezaketi değilse?

See also  BREAKING NEWS – April gaming revenues plunge 68 pct y-on-y, lowest since Aug, 2020