PS4 Yakında Bazı Nintendo Switch Özel Oyunlarını Alıyor

PS4, yakın gelecekte birkaç Nintendo Switch konsoluna özel oyun alıyor. Tabii ki, Nintendo tarafından yayınlanan Nintendo Switch oyunları Nintendo Switch’e özel kaldığından, bu oyunların hiçbiri Nintendo tarafından yayınlanan oyunlar değildir. Bu, oyunların dikkate değer olmadığı anlamına gelmez. İlki Ölüler Evi: Yeniden YapımBu hafta yalnızca Nintendo Switch’te piyasaya sürülen ancak şimdi PSN arka ucunda (Gematsu aracılığıyla) ortaya çıktı. Bu yalnızca bir PS4 bağlantı noktasını sızdırmakla kalmaz, aynı zamanda yakında konsola geleceğini gösterir.

İkinci oyun da aynı şekilde sızdırıldı. Shadowrun Üçlemesi geçen yıl Nintendo Switch için duyuruldu ve bu yıl Switch’e gelmesi planlanıyor. Bu hafta, oyun PSN’nin arka ucuna (Reddit üzerinden) yüklendi, bir kez daha sadece bir PS4 sürümünün varlığını sızdırmakla kalmadı, aynı zamanda oyunun bu sürümünün yakında çıkacağını belirtti.

PS4’e gelen üçüncü ve son Switch oyunu resmi olarak onaylandı ve işte bu Mevsimlerin Öyküsü: Zeytin Çekmecesinin ÖncüleriPS4 için yeni duyurulan n. İlk olarak Switch’te piyasaya sürülen ve o zamandan beri PC’ye gelen oyun, bu yaz PS4’e gelecek.

Aşağıda, üç oyunun tümü hakkında daha fazlasını okuyabilir ve üç oyunun tümü için fragmanlara göz atabilirsiniz:

Shadowrun Üçlemesi:Shadowrun Üçlemesi sihrin yeniden uyandığı ve yüksek fantezi yaratıklarına yeniden hayat verdiği distopik bir siberpunk gelecekte geçen üç kült taktik RPG oyunundan oluşuyor. Başlangıçta 30 yıl önce bir masa üstü RPG olarak yaratılan, son otuz yılda büyük bir kült kazanan türünün tek örneği olan bu ortam.”

Ölüler Evi: Yeniden Yapım: Ölüler Evi: Yeniden Yapım 1997 yılında atari platformunda tanıtılan oyunun yeniden yapılmış bir versiyonudur. Klasik bir arcade raylı nişancı, modern oyun standartlarına uyacak şekilde tamamen yeni bir çevre ve oynanış değişiklikleri alıyor.”

See also  Golden Knights face Chicago Blackhawks in must-win game

Mevsimlerin Hikayesi: Olive Town’ın Öncüleri: “Çığır açan büyükbabanız ve arkadaşları tarafından kurulan huzurlu bir topluluk olan Olive Town’a hoş geldiniz. Artık onun çiftliğini devraldığınıza göre, onun mirasını sürdürmek sizin işiniz. Ekin ekin, hayvan yetiştirin, ilişkiler kurun ve tanışın. yeni evinin sakinleri!”

Hem Nintendo Switch hem de PS4’teki en yeniler dahil olmak üzere daha fazla oyun kapsamı için burayı tıklayın veya aşağıdaki bağlantılardan bazılarına göz atın: