Fortnite Klombo boyutlu kar höyüğü yerleri

Fortnite’deki üç Klombo boyutlu kar yığınını nerede bulacağınızı bilmek ister misiniz? Fortnite Bölüm 3 Sezon 2’de, veri alıcılarını yok etmek ve silah şemalarını yerleştirmek için son Direniş mücadeleleri de dahil olmak üzere zaten pek çok zorluk yokmuş gibi, listenizde görünmeyecek gizli bir dizi zorluk var.

Bu zorluklara başlamak için haritanın kuzeybatı köşesine, Yedi Karakol’a yakın bir yere gitmeniz ve bunlardan birini incelemeniz gerekiyor. Fortnite Klombo büyüklüğünde höyükler. Onları önceki sezondan kaçırdıysanız, Fortnite Klombos, atılan silahları yiyen nazik dev dinozorlardır. Bir höyük bulduğunuzda, ekranınızın üst kısmında sizden diğer ikisini bulmanızı isteyen bir uyarı alacaksınız.

Bulmanız gereken üç Klombo höyüğü de aynı bölgededir ve popüler battle royale oyunu için bu gizli zorlukların ilkini tamamlamaya yönelik ilerlemeyi kontrol etmek için onlara yaklaşmanız yeterlidir. Onları hızlı bir şekilde bulmanıza yardımcı olmak için tüm konumları gösteren bir haritamız var.

Fortnite Klombo boyutlu kar höyükleri yerleri

İşte Fortnite Klombo büyüklüğündeki üç kar tepesi konumunun tümü:

Fortnite Klombo kar tepelerinin üç konumunu da gösteren turuncu iğneler.

  • İlk höyük Logjam Lumberyard’ın kuzeyindeyola yakın ve Yedi Karakol’a giden tepenin dibinde
  • İlk tepeye ulaştıktan sonra, tepeye çıkın ve sağa dönün kuzeye gitmek; kısa bir yürüyüş mesafesindedir
  • İkinci höyükten, kuzeydoğuya doğru sahile doğru ilerleyin. Kar höyüğü kıyıya yakındır; rıhtıma ulaşırsan, çok ileri gitmişsin demektir.

Bu kar yığınlarını bulmaktan elde edeceğiniz deneyim, savaş geçişini tamamlamanıza ve ücretsiz Fortnite V-doları ve hatta en çok arzu edilen Fortnite görünümlerini kazanmanıza yardımcı olur. Mevcut tüm özelleştirmelerin kilidini açmak için yardım istiyorsanız, bu hafta için en son Fortnite Omni Chip konumlarını da aldık.

Razer BlackShark V2 ProRazer BlackShark V2 ProRazer180 dolarGÖRÜŞNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

See also  Brazilian Rapper Emicida Coming to Fortnite's Soundwave Series