Formula 1’in 2022 özellikli arabası F1 Mobile Racing’e geliyor

Formula 1'in 2022 özellikli arabası F1 Mobile Racing'e geliyor

Yaklaşan bir F1 Mobil Yarış güncellemesi için bir teaser, taşınabilir yarış oyunu için gelen 2022 özellikli Formula 1 aracına dair ipuçları veriyor.

Herhangi bir resmi F1 2022 PC ve konsol oyunu duyurusunun öncesinde, taşınabilir sabit arkadaşı F1 Mobile Racing, en yeni Formula 1 otomobilinin tanıtımını yaptı.

Oyunun sosyal medya hesaplarından bugün yayınlanan bir teaser paylaşımı, 9inci Nisan 2022, bu sezonun yeni araçlarının nasıl görüneceğini göstermek için kullanılan resmi F1 gösteri arabasına benzeyen karartılmış bir siluet gösteriyor.

Formula 1 2022 konsept otomobili, British GP 2021, Charles Coates, LAT Motorsport Images
Formula 1 2022 konsept otomobili, British GP 2021, Charles Coates, LAT Motorsport Images

Bu, “#F1 Mobile Racing’e bir şeyler geliyor…” sözlerine eklenmiştir.

Bu noktada net olmayan şey, bunun yalnızca tek bir ‘F1 2022 spesifik’ arabası mı yoksa Apple ve Android unvanı için mevcut sezon listesinin tamamı mı olduğu.

Şu anda, F1 Mobile Racing, bir kariyer modu, Pro Ligler ve Algarve Uluslararası Pisti de piyasaya sürülmeden önce geçen yıl Eylül ayında eklenen gerçek dünya 2021 sezonunu içeriyor.

Eden Games, Codemasters ve Electronic Arts’ta bu başlık üzerinde çalışan ekipler için son 12 ay yoğun geçti. Son EA Q3 2022 kazanç çağrısında CEO Andrew Wilson, mobil oyunların Kaliforniyalı oyun devi için “büyük bir güç” olduğunu belirtti.

Bu kesinlikle F1 Mobil Yarış için geçerlidir ve bu gelişen akıllı telefon ve tablet oyunu için yakında daha fazla ayrıntının ortaya çıkacağını umuyoruz.

Görüntü kaynağı: Motor Sporları Resimleri

See also  RiffTrax: The Game (Switch) REVIEW