Fortnite Bölüm 3, sezon 2’de Klombo büyüklüğünde kar yığınları nerede bulunur – tüm yerler

Klombos’ta kısa süre kaldı Fortnite Bölüm Üç, sezon bir sırasında. Üçüncü Bölüm, ikinci sezonun başlamasıyla oyundan çıkarıldılar, son zamanlardaki bir meydan okuma oyuna geri dönebileceklerini gösterdi.

Bu meydan okuma, oyuncuların Klombo büyüklüğünde üç kar tepesi bulmasını gerektirir. Fortnite. Son sezonun haritasında çok fazla zaman geçirmediyseniz, bu kar yığınlarını bulmak beklenenden daha uzun sürebilir. Bununla birlikte, haritada tam olarak nereye gitmeniz gerektiğini bularak mücadeleyi tamamlamak için gereken süreyi azaltabilirsiniz ve işte Klombo büyüklüğündeki tüm kar tepelerini nerede bulacağınız burada. Fortnite Üçüncü Bölüm, ikinci sezon.

Haritada toplam üç Klombo büyüklüğünde kar tepesi var ve hepsi Logjam Lumberyard’ın kuzeyinde yer alıyor. Kar tepecikleri kaya gibi görünebilir, ancak onlara yaklaşırken bir nefes sesi duyarsınız. Höyüklerin ayrıca bir ucunda bir delik vardır ve bu onları daha ayırt edici kılar.

Meydan okumayı tamamlamak için, bir tümseğe yaklaşmanız ve görev ilerlemesini gösterene kadar üzerinde durmanız gerekecek. Daha sonra hepsi yakın olan diğer kar tepelerini ziyaret etmeniz gerekecek. Haritaya düştüğünüzde bir araca el koymak, bu zorluğun mümkün olduğunca çabuk üstesinden gelmenin anahtarı olacaktır.

Görevi tamamladığınızda, erken edindiğiniz ganimetler ile maça devam edebilir veya başka bir mücadeleyi tamamlamaya odaklanabileceğiniz yeni bir göreve başlamak için çıkış yapabilirsiniz.

See also  Viral Fortnite parodi klibi, oyunun 2017 ile 2022 arasında ne kadar değiştiğini gösteriyor