Roblox, 2022 Mali Yılı İlk Çeyrek Mali Sonuçlarını 10 Mayıs 2022’de Açıklayacak

SAN MATEO, Kaliforniya–(BUSINESS WIRE)– Roblox Corporation (NYSE: RBLX) bugün şirketin 2022’nin ilk çeyreğine ilişkin mali sonuçlarını ve piyasa kapanışından sonra Nisan 2022 ayı için temel ölçümlerini raporlayacağını duyurdu 10 Mayıs 2022 Salı günü. Şirket, finansal sonuçlarıyla ilgili soruları yanıtlamak için 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü 5:30 AM PT / 8:30 AM ET’de bir konferans görüşmesi de yapacak.

Roblox, 2022 Mali Yılı İlk Çeyrek Mali Sonuçlarını 10 Mayıs 2022'de Açıklayacak Kişiler - esenlerbocekilaclama

Konferans görüşmesinin canlı web yayınına ir.roblox.com adresindeki Roblox yatırımcı ilişkileri web sitesinden erişilebilir. Çağrının çevrim içi tekrarı ve dökümü, çağrıyı takiben kısa bir süre içinde yatırımcı ilişkileri web sitesinde yayınlanacak ve en az 12 ay boyunca erişilebilir kalacaktır.

Roblox Hakkında

Roblox’un misyonu, bir milyar insanı iyimserlik ve nezaketle birbirine bağlamaktır. Her gün dünyanın dört bir yanından on milyonlarca insan, paylaşılan, sürükleyici dijital deneyimler aracılığıyla insanların bağlantı kurma, yaratma ve kendilerini ifade etme biçimlerini zenginleştirmek için Roblox’u ziyaret ediyor. Tüm bu deneyimler, milyonlarca yaratıcıdan oluşan Roblox topluluğu tarafından oluşturulmuştur. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar arasında yaratıcılığa ve olumlu ilişkilere ilham veren ve onları teşvik eden güvenli, medeni ve çeşitli bir topluluk oluşturmaya inanıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen corp.roblox.com adresini ziyaret edin.

ROBLOX ve Roblox logosu, Roblox Corporation’ın Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki tescilli ve tescilsiz ticari markaları arasındadır. © 2021 Roblox Şirketi. Tüm hakları Saklıdır.

Kişiler

Stefanie Notaney

Roblox Kurumsal İletişim

bası[email protected]

Telif Hakkı © acrofan/Business Wire Tüm Hakları Saklıdır

See also  What's Going On With Roblox Shares Popping Off Today?