Xbox Indie Spotlight: Hasat Günleri

Harvest Days, ilk önce parlak ve renkli sanat tarzıyla gözünüze çarpıyor – siz çiftliğinizi restore etmeye ve Duda’s Village’ın sessiz kırsalında doğanın yanında huzur içinde yaşamaya çalışırken, çiftçilik simülasyonu ve yaşam simülasyonunun bir birleşimi olmayı vaat ediyor. Family Devs CEO’su Pau De La Cruz ve Toplitz Productions PR ve pazarlamadan Manuel Wilding’in sorularımızı yanıtlama nezaketini gösterdiği Hasat Günleri hakkında daha fazla bilgi için Hasat Günleri ekibine ulaştık.

Hasat Günleri nedir?

Harvest Days, bir ülke topluluğunun huzurunda çiftliğinizde çalışırken çiftçilik simülasyonları ve yaşam simülasyonlarının unsurlarını bir araya getiren bir açık dünya oyunudur. Family Devs tarafından geliştirilmekte ve Toplitz Productions tarafından yayınlanmaktadır.

Hasat Günleri ne zaman başlıyor?

Hasat Günleri, 12 Mayıs’ta Steam Erken Erişim’e çıkıyor ve tam Sürüm 1.0 2022’nin 4. çeyreğinde konsollar için yayınlanacak.

hasat günleri

Bu ne hakkında?

Harvest Days, sizi şehir hayatının karmaşasından taşra hayatının sakin ve sessizliğine taşırken görüyor. De La Cruz ve Wilding, “Harvest Days ilk bakışta klasik bir çiftçilik oyunu ama elbette sadece çiftlikte çalışmaktan daha keşfedilecek ve yapılacak çok şey var” diye açıklıyor. “Köyün hikayesiyle tanıştıkça, geçmişte yaşanan olayların insanların köyden uzaklaşmasına neden olduğunu anlayacaksınız. Bunun üzerine belediye başkanı harekete geçti ve Duda’s Köyü’nün yeniden yerleşimi karşılığında ücretsiz terk edilmiş alan teklif etti. Kazançlı bir çiftlik kurduktan sonra arsalar satın alabilir ve üzerlerine evler inşa edebilirsiniz, böylece daha fazla insan bu güzel yere taşınıp sizi düzenli olarak kira ile ödüllendirebilir.”

See also  Where and how to find them

Hasat Günleri nasıl oynanır?

Hasat Günlerinde yapacak çok şeyiniz var – çiftçilik, hasat, ticaret, hayvanlarınızın bakımı, kaynak toplama ve bina yapma, ancak Hasat Günleri sizi yeni çiftçilik hayatınızda sakinleşmeye teşvik ediyor, çiftlik işlerini keşfederek değiştiriyor. , balık tutmak ve komşularınızla sohbet etmek. “Çiftçilik yapmak ve farklı biyomları ile güzel köyü keşfetmenin yanı sıra, hobinizi balıkçılıkla takip edebilir, evcil hayvanlarınızla ilgilenebilir ve onlarla yürüyüşe çıkabilir, tüm farklı sakinlerle konuşabilir, Kiko’s Bar’da biraz zaman geçirebilir, ortaya çıkabilirsiniz. kilitli bir kapının ardındaki gizemleri öğrenin ya da büyük kurucunun Duda’s Köyü salonunu ziyaret edin,” diye açıklıyor De La Cruz ve Wilding. “Sabah ilk işiniz ekinlerinizi sulamak, tarlalarınıza bakmak ve hazır olanları hasat etmek olmalıdır. Bundan sonra odun, taş, çilek veya ihtiyacınız olan diğer şeyler gibi bazı kaynakları toplayabilirsiniz. Örneğin, hayvanlar için bir Ahır yaparak diğer köylülerden bazılarına yardım edebilir veya çiftliğinizi genişletebilirsiniz. Zor gününüzü sonlandırmak için iskeleye gidebilir ve yatmadan önce rahatlatıcı bir balık avı sırasında gün batımının tadını çıkarabilirsiniz.”

hasat günleri

Peki, Harvest Days başladığında oyuncuların deneyimlemesini en çok bekleyen Hasat Günleri ekibi nedir? “İnsanların yeni hayatlarına nasıl yaklaştıklarını ve başlangıçta hangi kısma odaklandıklarını duymak beni daha çok heyecanlandırıyor; Çiftliklerini geliştirerek, çevreyi keşfederek veya hemen diğerlerine yardım ederek arkadaş edinmeye başlarlarsa,” denildi.

Dünya nasıl bir yer?

De La Cruz ve Wilding, “Duda’nın Köyü nispeten küçük bir kasaba, ancak çevresi keşfedilecek yerlerle dolu” diyor. “Örneğin, güzel bir kumsal, dağın yamacındaki güçlü şelale, değerli taşlarla dolu karanlık bir maden, yoğun siste gizlenmiş bir bataklık ve tabii ki diğer bazı köylülerin diğer çiftlikleri.”

Harvest Days, göz alıcı, parlak ve renkli bir sanat tarzına sahiptir. De La Cruz ve Wilding, “Harvest Days oyunu, basit ama eğlenceli görünümleriyle tanınan Stardew Valley ve Animal Crossing gibi tanınmış oyunlardan etkilendi” diye başlıyor. “Bunlar aynı zamanda Hasat Günleri için de kriterlerdi, aynı zamanda diğer muadillerinden öne çıkıyordu. Aynı sadelik, ancak yine de renkli görünüm ile ortam için mükemmel bir uyum sağlayan düşük poli.”

hasat günleri

Hasat Günleri başarılarından haber var mı?

Henüz Hasat Günleri başarılarına sahip değiliz, ancak De La Cruz ve Wilding bize ne bekleyeceğimiz konusunda birkaç ipucu verdi. “Oyuncuların ödüllendirildiği çeşitli başarıları çok fazla şımartmadan, oyunun farklı yönleri için olanlar olacak – kaç ağaç kestiğiniz veya taş çıkardığınız, balık tuttuğunuz gibi klasik başarılar ve ayrıca daha oyuncuya özel olanlar; ne sıklıkta erken yatıyorsunuz ya da kendinizi ne sıklıkta fazla çalıştırıyorsunuz? Başarıları tamamladığımızda sizi güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz!

See also  Unpacking gets a release date on PS5 and PS4

Yani ne düşünüyorsun? Bu yıl daha sonra başladığında Hasat Günlerini kontrol edecek misiniz? Yorumlarda bize bildirin!