PS5, PS4, Xbox ve PC için Soul Hackers 2 Yeni Fragmanı Açıklıyor

Haberler

Bugün Atlus, yakında çıkacak olan JRPG Soul Hackers 2’nin oyuna dahil olan başka bir şeytanı gösteren yeni bir günlük fragmanını yayınladı.

Bugün Atlus, yakında çıkacak olan JRPG Soul Hackers 2’nin oyuna dahil olan başka bir şeytanı gösteren yeni bir günlük fragmanını yayınladı.

Fragman bu sefer orijinal Soul Hackers’ın öncülünde ilk kez ortaya çıkan Mot’a odaklanıyor.
Shin Megami Tensei: Şeytan Oyuncu.

Her zamanki gibi, en şanslıdan en şanssıza kadar bir işaret sıralaması ile günlük burç da alıyoruz. Akrep en üstte, Boğa ise alt besleyicidir.

Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Orijinal fragmana, bolca ekran görüntüsüne, ikinci bir galeriye, daha fazla görsele ve oynanışı anlatan bir videoya göz atabilirsiniz.

Önceki günlük fragmanlar arasında bir ramen dükkanına odaklanan başka bir fragman, Loki’ye odaklanan, bir Sabbath saldırısını gösteren, bir pizza restoranını gösteren, bir Lilim’i açığa çıkaran ve bir Taht’ı gösteren bir fragman yer alıyor.

Atlus oyunu resmi olarak şöyle tanımlıyor:

“Soul Hackers 2, Devil Summoner: Soul Hacker’ın özünü devralırken, oyun konseptini daha tanımlanmış bir sanat stili, bağımlılık yaratan RPG oyunu ve ATLUS’un bir sonraki seviye hikaye anlatımıyla geliştirir. Shin Megami Tensei evreninde geçen Soul Hackers 2, iki Aion Ajanı, Ringo ve Figür ve onların dünyanın yıkımını durdurmak için verdikleri mücadele hakkında yepyeni bir hikayeyi takip ediyor.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Eiji Ishida ve Mitsuru Hirata’nın üstlendiği diğer kadroda, MONACA’nın bestelediği müzikler, Shirow Miwa’nın karakter tasarımları ve Yapım Müdürü Shinjiro Takata yer alıyor.”

See also  Marvel's Avengers Adds Epic New Hulk Skin