Fortnite Sızıntısı Şimdiye Kadarki En Fazla Güçlü Silahı Açıkladı

yeni bir Fortnite sızıntı, oynaması ücretsiz battle royale oyununa potansiyel olarak gelen yeni bir silahı ortaya çıkardı ve şimdiye kadarki en OP ve öfke uyandıran silahlardan biri olabilir gibi görünüyor. Epic Games, kısmen silahları ve eşyaları sürekli olarak oyundan çıkardığı için oyuna sürekli olarak yeni silahlar ve eşyalar ekliyor. Bazen bu silahlar ve eşyalar kaldırılır ve daha sonra, genellikle değişikliklerle tekrar eklenir, ancak bazen değildir. Bununla birlikte, bu süreç sürekli bir yeni silah akışı gerektiriyor ve bu da Epic Games’ten sürekli yeni fikirler gerektiriyor ve bu da bizi bu yeni sızıntıya getiriyor.

Sızıntı öne çıkan yoldan geliyor Fortnite Sızıntı yapan Shiina, oyuncuları tek atışta ortadan kaldırabilecek çalışmalarda av tüfeği duyduklarını aktardı. Bununla birlikte, bir süre önce bu bilgilere rastladılar, bu nedenle eski olması mümkündür. Bu arada, şu anda dosyalarda bu silaha veya buna benzer herhangi bir referans yok, bu yüzden bu silah hala yapım aşamasındaysa, geliştirmenin ilk aşamalarında kalır.

“Bunun hala doğru olup olmadığından emin değilim, ancak bir süre önce bu sezonda oyuncuları tek atışta ortadan kaldırabilecek bir pompalı tüfek olacağını duydum.” dedi Shiina. “Dediğim gibi, bilgiler şu anda güncelliğini yitirmiş olabilir, bu yüzden bunu bir onay olarak algılamayın.”

Beklediğiniz gibi, birçok oyuncu bunun çok güçlü olduğunu düşündüğünden, bu sızıntı en olumlu karşılama ile karşılanmadı. Ve adil olmak gerekirse, öyle, belki de neden hala hiçbir belirti olmadığını açıklıyor.

Şimdilik, buradaki her şeyi bir tuz tanesi ile alın. Söz konusu kaynak geçmişte güvenilir olduğunu kanıtlamış olsa da, bu hala bir sızıntıdır ve kaynağın kendisi bile bu bilgilerin eski olup olmadığından emin değildir.

See also  Pac-Man items are coming to Fortnite

Fortnite Nintendo Switch, mobil cihazlar, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X aracılığıyla ücretsiz olarak edinilebilir. Epic Games’in popüler battle royale oyunu hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.