*SON* Roblox Frontlines Kodları (Nisan 2022)

Son birkaç yılda, Roblox kendini bir yaratıcılık işareti olarak sağlamlaştırdı. Bunu Starving Artists, Pet Simulator X ve Survive the Killer gibi modlarda görebilirsiniz. İşte şu anda en son Roblox Frontlines Kodları.

*SON* Roblox Frontlines Kodları (Nisan 2022) Son birkaç yılda, Roblox kendini bir yaratıcılık işareti olarak sağlamlaştırdı. Bunu Starving Artists, Pet Simulator X ve Survive the Killer gibi modlarda görebilirsiniz. İşte şu anda en son Roblox Frontlines Kodları. - esenlerbocekilaclama

SON – Yeni Bir Şey Yok

Son zamanlarda yeni kod görmedik. Çok etkileyici bir oyun modu olduğu için, ekibin bir sonraki güncellemeye odaklanmış olması muhtemel görünüyor.

Bir şey olursa sizi buradan güncelleyeceğiz.

Roblox Frontlines Aktif Kodları

Şu an itibariyle, sadece birkaç kod var. Bir süredir yayında olmamasına rağmen, Ön Cepheler geniş kapsama alanı nedeniyle ancak son zamanlarda başladı. Bulabileceğiniz iki kod şunlardır:

  • 40KFAVORİLER – Bir Paralı Asker için kodu kullanın
  • 3 MİLYON – 6.000 Jeton için kodu kullanın

Roblox Frontlines Süresi Dolan Kodlar

Küçük bir kod havuzuna sahip olmanın iyi yanı, şu anda süresi dolmuş kod olmamasıdır.

Bu söyleniyor, oyun büyümeye devam ettikçe, sadece zaman meselesi. Herhangi bir değişiklik olursa sizi burada güncelleyeceğiz.

Roblox Frontlines nedir?

Roblox Frontlines, FPS türüne çok etkileyici bir bakış. Şaşırtıcı derecede harika grafikler ve akıcı mekanik ile Battlefield ve Call of Duty karışımına benzer görünüyor ve oynuyor.

Son zamanlarda ne kadar iyi göründüğünden dolayı önemli bir ilgi gördü ve büyümeye devam ediyor. Şu anda hala bir demo formunda ve resmi sürümünden bir şekilde uzakta. Umarım yakında bir çıkış tarihi alırız.

Kodlar nasıl kullanılır?

Kodları kullanmak için önce oyunun kendisine girmelisiniz. Bunu bu bağlantıya tıklayarak yapabilirsiniz. Buradan Twitter simgesini arayın. Bu, herhangi bir aktif kodu girebileceğiniz bir kutu açacaktır. En son kodlar geldikçe sizi burada güncellemeye devam edeceğiz. Oyunun arkasındaki stüdyoyu Twitter’da buradan takip edebilirsiniz.

See also  How to Access the Metaverse in 2022