COD Mobile 4. Sezon Sızıntısı Oyuna Gelecek 21 Karakteri Açıkladı

mobil kod

Birileri COD Mobile Season 14 karakterlerinden bazılarını sızdırdı ve birçok oyuncu şimdiden sızıntı konusunda heyecanlı. COD Mobile, mobil cihazlarda en çok oynanan ve indirilen oyunlardan biri ve eğer doğru çıkarsa serinin hayranları bu içeriği takdir edecek.

COD Mobile Sezon 3 dün yayına girdi ve birçok yeni içerik şimdiden test ediliyor ve oyuncuların sezon boyunca deneyimleyecekleri yeni bir etkinlik grubu var. Geliştiriciler, yeni etkinliklerin yanı sıra, bir süredir oyuncuların deneyimini engelleyen birçok hatayı düzeltmeyi başardılar. Mac-10’un artık ölü oyuncuları çarpıcı stereolara dönüştürecek yeni ve benzersiz bir ölüm efekti içeren yeni bir planı var. Neyse ki bu, bu yeni sezonla birlikte gelen tek yeni plan değil, bu nedenle oyuncuların geçmesi gereken çok fazla içerik olacak.

Birkaç gün önce, bir Twitter hesabı aradı. CODm_N3ws Call of Duty Mobile’ın yeni sezonuyla ilgili bazı ilginç bilgiler paylaştı. Hesaba göre, başlığa gelecek ve çoğu mevcut sezonda gelecek olan yeni karakterlerin isimleriyle bazı oyun dosyaları buldular. Roach, Roze, Kingsley ve Ghost gibi bazı isimler Twitter dizisindeki hayranlar tarafından çabucak tanındı. Oyuncuların geri bildirimleri şu ana kadar olumlu oldu ve birçok oyuncu bu görünümleri almak için sabırsızlanıyor.

COD Mobile, içeriği asla eksik olmayan bir oyun, çok uzun zaman önce Snoop Dogg, oyunda skiniyle yer aldı. Pek çok hayranın beklemediği şaşırtıcı bir geçiş. Snoop Dogg sadece cildine sahip olmakla kalmadı, aynı zamanda benzersiz bir konser temalı efekte sahip bir SMG planına da sahip oldu.

Cod Mobile, başlangıçta pek çok oyuncunun çok fazla dikkat etmediği bir oyundu, ancak kısa sürede mobil alanda büyük bir oyuncu tabanı topladı ve kendisini mobil pazarda en çok indirilen ve oynanan oyunlardan biri olarak sağlamlaştırdı. Oyun, franchise’ın birçok girişinden çok çeşitli silahlar, oyun modları, haritalar ve karakterler içeriyor. Oyunların hayranları, Black Ops 3, Black Ops 2, WW2, Modern Warfare ve hatta Vanguard gibi oyunlardan en sevdikleri silahları ve karakterleri bulabilirler.

See also  Bu Hafta Yeni PS5, PS4 Oyunları (18 Nisan - 24 Nisan) - Kılavuz

Call of Duty Mobile artık Mobil Cihazlarda mevcuttur.