Xbox Game Pass vasat spor oyunlarını rahat yiyeceklere dönüştürüyor

Çoğu modern spor oyunu franchise’ı sıradanlığa yerleşti. EA ve 2K gibi şirketler, FIFA, Madden ve NBA 2K gibi seriler için kazançlı bir formül buldular, bu yüzden bazı sıkı hayranların hayal kırıklıklarına rağmen bu serilerin neye benzediğini nadiren yeniden hayal etmek zorunda kalıyorlar. Sony San Diego’nun MLB The Show serisi, son yıllarda yavaş yavaş spor oyunu düşüşüne düştü.

Süre MLB Gösteri 22 bazı yeni modlar, mevcut olanlarda güncellemeler ve yeni bir yorum ekibi içeriyor, oyunun kendisi üzerinde bir gelişme gibi görünmüyor MLB Gösteri 21. Buna rağmen Xbox Game Pass sayesinde harika vakit geçiriyorum. Vasat spor oyunları, benim gibi birçok oyuncu için biraz akılsız, zevkli konfor oyunlarıdır. Bunları Xbox Game Pass aracılığıyla oynamak, 12 ay önce piyasaya sürülen bir başlığa benzer süper bir oyuna çok para harcama konusunda kendimi bilinçli hissetmememi sağlıyor.

Seri Xbox Game Pass’te kaldığı sürece, MLB The Show’u bir daha PlayStation’da oynayacağımdan şüpheliyim. Bununla birlikte, Microsoft’un abonelik hizmetinde doldurduğu niş nedeniyle muhtemelen her yeni taksiti oynamaya devam edeceğim.

eğer kırık değilse

Sadece bazı küçük ayarlamalara sahip olmak biraz mantıklı geliyor. MLB Gösteri 22 her zamankinden daha fazla platformda piyasaya sürüldü. Tarihsel olarak, PlayStation konsoluna özel bir seriydi; MLB ile yapılan 2019 anlaşmasının ardından, Sony San Diego’nun beyzbol oyunları Xbox One, Xbox Series X ve S ve şimdi de Nintendo Switch’e ulaştı. Hedef kitlenizi genişletmeye odaklandığınızda ve bir yıldan kısa bir süre içinde bir oyun yapmanız gerektiğinde, temel oyun mekaniğinde herhangi bir radikal değişiklik yapmamak ve yalnızca ince ayar yapmak ve zaten orada olanı eklemek mantıklıdır.

See also  Until Dawn's Spiritual Successor The Quarry Has Gone Gold on PS5, PS4

Kuşkusuz, MLB Gösteri 22′s oyun da sadece gerçekten iyi bir yerde. Bu mekanikler geçen yılkiyle aynı olsa bile, atış, vuruş ve sahada çok fazla derinlik ve farklı kontrol şemaları var.


MLB Gösteri 21 Ne de olsa beni bu franchise’a geri getiren şey buydu. Birkaç yıl ara verdikten sonra bu seriye döndüğümde, MLB The Show oyunlarının rahatlamak için oynayabileceğim mükemmel oyunlar olduğunu gördüm. Oyunu çok fazla düşünmeden en sevdiğim sporlardan biriyle meşgul olmamı sağlıyor; artı, Mart-Ekim ve Franchise gibi en sevdiğim modlarda White Sox’un başka bir Dünya Serisini kazanma fantezisini yaşıyor ve aktif olarak oynuyorum.

Çok büyük bir birikimim olmasına rağmen, sıkıldığımda ve ne oynayacağımı bilmediğimde genellikle MLB The Show gibi spor oyunlarına yöneliyorum. Böyle bir oyunun kesinlikle bir değeri vardır, özellikle bir abonelik hizmetinde.

Game Pass mükemmelliği

Geçen yılın başlığı gibi, MLB Gösteri 22 Xbox Game Pass’te ve spor oyunlarının bir abonelik hizmetine dahil edildiğinde bana daha çekici geldiğini doğruluyor. Tipik, MLB Gösteri 22 mevcut nesil konsollarda 70 $ maliyeti. Artan iyileştirmelere sahip yıllık bir spor oyunu için bu kadar fazla ödeme yapmaktan çekinmem, ancak iyi vakit geçirmeye fazlasıyla istekliyim. MLB Gösteri 22 abone olduğum bir şeyin parçası olarak sunuluyorsa. Bu, Xbox Game Pass’in, en büyük rakibi tarafından geliştirilenler dahil, normalde denemeyebileceğim oyunları oynamamı sağlama becerisine işaret ediyor.

Xbox Game Pass almasam da MLB Gösteri 22 oyuncular yine de mikro dönüşüm satın alabilir. Oyunu başka bir platformda satın alırlarsa çapraz ilerlemeye de erişebilirler. Genel olarak, bu kurulum, oyuncular ve Sony için, özellikle de aksi takdirde bunaltıcı bir oyun için bir kazan-kazan gibi görünüyor. MLB’nin Game Pass anlaşmasını neden PlayStation’a ittiğini şimdi tam olarak anlıyorum: Spor oyunları, oyun abonelik hizmetleri için çok uygundur. Benim gibi birçok oyuncu arkanıza yaslanıp rahatlamak ve en sevdikleri sporla meşgul olmak ister, ancak çoğu spor oyunu tam fiyatına değmez.

See also  Is Rogue Legacy 2 Coming to PS5, PS4? Dev Taking Things 'One Step at a Time'

MLB The Show 22'de bir sürahi topu atar.

MLB Gösteri 22 Xbox Game Pass’ten yararlanan tek oyun değil; Hizmette çok sayıda spor oyunu var, özellikle de birisi Xbox Game Pass Ultimate üzerinden EA Play’e sahipse. Tabii ki, oyun aboneliklerinin geliştiricilerin nitelikten çok niceliği önemsemeye başlamasına neden olacağı endişesi her zaman vardır. MLB Gösteri 22‘in durumu, bunun neden uzun vadede endişe edilecek bir şey olduğunun bir örneğidir.

Ancak şimdilik, Xbox Game Pass’te bu suçlu zevke ek olarak denediğim, eleştirmenlerce beğenilen birçok oyun var. Ama eğer sıkılırsam veya strese girersem ve zaman geçirmek için bir oyun oynamak istersem, MLB Gösteri 22 Açacağım ilk oyun olacak.

Editörün Önerileri