Uncharted Hayranları için Kötü Haber

Hepimiz bir sonraki Uncharted’ı bekliyoruz ama görünüşe göre Naughty Dog’un farklı planları var…

keşfedilmemiş 5
Nathan Drake – ya da ailesinden herhangi biri – yakın zamanda gelmeyecek. | © Yaramaz Köpek

Pekala, bir tutam tuz lütfen, çünkü bu sadece varsayım, ama… en baştan başlayalım: Uncharted 4’ün piyasaya sürülmesinden bu yana altı yıl ve son Uncharted oyununun üzerinden 5 yıl geçti. – Kayıp Miras. Bunu düşününce delilik ondan önce, 10 yılda 8 Uncharted oyunu piyasaya sürüldü. Tabii ki, hayranlar yeni bir Uncharted – yani Uncharted 5 – ile ilgili haberleri sabırsızlıkla bekliyorlar ve Naughty Dog’dan yakın zamanda yapılan bir açıklama bize şunu düşündürdü: Bir mobil oyunu iptal ettiler ve biz de öyle olduğunu düşündük. Uncharted 5 için bir gösterge.

Naughty Dog Uncharted 5’te Çalışmıyor

Şimdi Naughty’nin aslında üç yeni oyun üzerinde çalıştığı ortaya çıktı ve hepsinin ne olduğunu biliyoruz: Biri bağımsız The Last of Us çok oyunculudiğeri bir fantezi oyunu, sonuncusu ise orijinal The Last of Us’ın yeniden çevrimi. The Last of Us 3’ün de boru hattında olduğu söylentileri ile, yakında yeni bir Uncharted için neredeyse hiç yer kalmayacak.

Bunun tüm Uncharted hayranları için kötü bir haber olduğunu söylemiştim ve ne yazık ki bunun için bir umut ışığı yok, tabii… tabii, Naughty Dog’dan hâlâ yeni oyunlar alıyoruz, yani bu her zaman iyi bir şey, değil mi?

See also  2022'de hangi oyun daha iyi Battle Royale'a sahip?