Grand Theft Auto V, Mart Ayı PS5 Satışlarında Elden Ring’in Üstünde

Büyük Araba Hırsızlığı V dövdü Elden Yüzük PlayStation 3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülmesinden yaklaşık 9 yıl sonra, Mart 2022’de AB’de en çok indirilen ikinci PlayStation 5 oyunu olmak.

Şok edici sonuç şu şekilde geliyor: Grand Theft Auto V’ler üçüncü konsol nesil sürümü. Rockstar Games, yeni görsel modlar, 4K çözünürlük, 60 FPS, özel içerik ve daha fazlasıyla oyunun ‘Genişletilmiş ve Geliştirilmiş’ PlayStation 5 ve Xbox Series X|S versiyonlarını adlandırdı.

9 yaşındaki bir unvan için sadece iki numara etkileyici olmakla kalmıyor, aynı zamanda karşı karşıya olduğu şiddetli rekabet göz önüne alındığında daha da şaşırtıcı hale geliyor. İkisi birden Elden Yüzük ve Büyük Gezi 7yılın en büyük sürümlerinden ikisi, Şubat ayının sonu ile Mart ayının başı arasında birkaç hafta arayla piyasaya sürüldü.

  • DAHA FAZLA OKU: Xbox Game Pass, Tekliflerine Rağmen PlayStation Plus’ın Yarı Abonesine Sahiptir

Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online | PlayStation Vitrini 2021 Fragmanı

BridTV

4879

Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online | PlayStation Vitrini 2021 Fragmanı

https://i.ytimg.com/vi/xQT-O1nMSBU/hqdefault.jpg

860915

860915

merkez

26546

Grand Theft Auto V, Mart Ayı PS5 Listelerinde Elden Ring’in İlk Sırasında

PlayStation’ın kendileri tarafından bildirildiği üzere, Büyük Araba Hırsızlığı V AB’de Mart 2022’de en çok indirilen PlayStation 5 oyunu sıralamasında ikinci sırayı aldı. Elden Yüzük, FIFA 22, Horizon Yasak Batıve dahası.

hepsi için Elden Yüzük Dışarıdaki hayranlar, hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 için ABD ve Kanada’da bir numaraya ulaştığını bilmekten memnun olacaksınız.

Ancak yine de, ilk ayda yılın en büyük oyunlarından birini geride bırakan bazı hafif görsel iyileştirmelere sahip 9 yaşındaki bir oyun, sadece AB’de olsa bile Rockstar Games için hala büyük bir başarı.

See also  Mutationem İnceleme - Şaşkın siber tarzı - OYUN TREND

Mart ayının en büyük sürümlerinin PlayStation 5 ve PlayStation 4 için nasıl sıralandığını merak ediyorsanız, en son PlayStation Blog Yazısına buradan göz atabilirsiniz.

  • DAHA FAZLA OKU: God of War Ragnarok’ta Thor Seslendirme Oyuncusu Santa Monic Stüdyolarını Ziyaret Etti