PACSUN SANAL AVM’Yİ ROBLOX’TA AÇIYOR

Perakendeci, PACWORLD ile Roblox Varlığını Genişletiyor

MELEKLER, 31 Mart 2022 /PRNewswire/ — İçinde Haziran 2021Pacsun, meta veri tabanında her gün milyonlarca insanı birbirine bağlayan paylaşılan deneyimler için küresel bir çevrimiçi platform olan Roblox’ta (NYSE: RBLX) dijital öğeler sunarak çevrimiçi eğlence alanına geçiş yaptı.

İşbirliğinin bir parçası olarak, genç perakendeci bugün Roblox’taki ilk özel deneyimini resmi olarak duyurdu: PACWORLD, önde gelen oyun geliştirme stüdyosu MELON ile ortaklık yoluyla yaratılan bir fantezi interaktif alışveriş merkezi deneyimi. Bu, Pacsun’un Roblox’taki mevcut kataloglarının doğal bir uzantısıdır ve en çok satılan katalog öğeleri, altın kanatlar da dahil olmak üzere “fantezi” odaklı öğelerdir.

PACWORLD oyuncuların moda teknolojisi ve topluluğuyla kesişen benzersiz bir merkez oluşturmasına olanak tanır. Müşteriler, sosyal çevrede, metaverse’nin güçlü ağ etkilerine dayanarak bu alanda topluluk bulurlar. Oyuncular, yeni bir alışveriş merkezinin sahibi ve işletmecisidir ve onların amacı, alışveriş merkezini olabildiğince karlı ve popüler hale getirmektir. Oyuncular dükkanlar oluşturup kaldırabilecek, iyi performans gösteren mağazaları geliştirebilecek, daha fazla müşteri çekmek için alışveriş merkezini süsleyebilecek ve hatta arkadaşlarını alışveriş merkezlerini ziyaret etmeye davet edebilecekler.

“Pacsun’un marka sesinin merkezinde yenilik ve yaratıcılık var ve hedef kitlemizi geleceğin kültürel öncüleri olarak görüyoruz. Tamamen dijital bir neslin ihtiyaçlarını karşılarken, Z kuşağının topluluğa ve erişilebilirliğe diğer nesillerden daha fazla değer verdiğini biliyoruz. ve tüketicilerimizle bu bağlantıyı daha da geliştirmek için Roblox’a katıldık” dedi Pacsun Başkanı Brie Olson. “Roblox’tan bir sosyalleşme noktası olarak yararlandıklarını göz önünde bulundurarak, bir marka olarak güçlü duygusal rezonansımızı daha da ilerletmek için oyun dünyasında onlarla birlikte inşa etmeye devam etmemiz gerektiğini biliyorduk.”

Dijitalin Pacsun’un en önemli önceliği olmasıyla birlikte, perakendeci, markalar ve yeteneklerle algısal ortaklıklar, sosyal medya aktivasyonları ve stratejik kampanyalar yoluyla uzayda yıldan yıla katlanarak büyüme kaydetti. Geçen yıl boyunca Pacsun, NFT’ler ve Sanal Gerçekliğin ortak girişimler ve mağaza içi çabalar için büyük bir odak noktası haline gelmesiyle birlikte, ücretli medya ve huni üstü girişimleriyle bir stratejiye girişmeye başladı.

Pacsun, Pacsun Wave NFT’nin piyasaya sürülmesiyle NFT alanına adım attı. Kasım 2021ardından Pac Mall Rats serisi Ocak 2022 ve son olarak Pakistanlı sanatçı ile işbirliği içinde PS Sunset sara salak. Pac Mall Rats’ın ikinci düşüşü de bugün, 14 farklı Pacsun lokasyonunu ve Pacsun’un bir marka ortağına dayalı ilk Pac Mall Rat’ı Reebok’u temsil ederek piyasaya çıktı. Bu Pac Mall Rats dalgasındaki yerler şunları içerir: Glendale ve Downey, Kaliforniya, Orland Parkı, IL, St. George, Birleşik Devletler, Raleigh, Kuzey Carolina, New York City, NY ve daha fazlası. Pac Mall Rats, şu anda Open Sea’de bir haftalığına açık artırmaya hazır. 250 $.

Pacsun ayrıca, App Store’da yeniden başlatılan Pacsun Uygulaması aracılığıyla İlkbahar/Yaz 2022 kampanyasına ayrılan ilk video oyunu “Pacsun the Game”i de piyasaya sürdü. Kampanyada bir kez daha Z kuşağı ve stil ikonu öne çıktı. Emma ChamberlainPacsun’un Sanal Gerçeklik deneyimi videosunda kendi kişisel avatarı olarak rol alan Emma, ​​ilk kez dijital benliği olarak rol aldı.

“Müşterilerimizi dijital temas noktaları aracılığıyla takip etmek bizim için önemli olsa da, mağaza alışverişinin hala alakalı olduğunu anlıyoruz. PAC DÜNYASI, Oyunculara ve tüketicilere kendi alanlarını yaratmaları ve sıfırdan inşa etmeleri için dizginleri veriyoruz. Fantaziyi geleneksel mağaza hissi ile dijital bir mercek aracılığıyla son derece etkileşimli bir şekilde birleştiriyor” diye ekledi. alfred changPacsun’un Eş CEO’su.

İçinde PACWORLD, oyuncular, deneyim içinde kazandıkları sanal gelirlerle satın alınabilecekleri alışveriş merkezlerini yetenek ve estetikle özelleştirebilecekler. Başlangıç ​​noktası, Pacsun’s’u anımsatan güneşli bir sahil adasıdır. Güney Kaliforniya Oyuncuların kendi kişiselleştirilmiş alışveriş merkezleri için mağazalarını üzerine inşa edebilecekleri bir arsa seçebilecekleri ana üs. Mağazalar oyunun birincil yönüdür ve her mağaza, oyuncunun deneyimde kazandığı genel sanal gelire eklemek için kendi sanal gelirini oluşturur. Bir alışveriş merkezinin popülaritesi arttıkça ve Roblox arkadaş listesine göre modellenen daha fazla alışveriş yapan kişi tarafından ziyaret edildiğinden, oyuncular bitkiler, mobilyalar ve duvar resimleri gibi süslemelerin yanı sıra yeni eğlenceli mağazalar ve restoranlar ekleyerek alışveriş merkezlerini yükseltmeye devam edebilirler.

Sosyal unsuru güçlendirmek için Roblox oyuncuları, alışveriş merkezlerini sosyalleştirmek ve karşılaştırmak için birbirlerini ziyaret edebilir. PACWORLD altı oyuncuya kadar yan yana alışveriş merkezleri inşa etmesine izin verirken, Roblox’un platformu oyuncuların arkadaşlarını ziyaret etmek ve alışveriş merkezlerini kontrol etmek için herhangi bir sunucuya gitmelerine izin verir.

PACWORLD artık Roblox’ta mevcut. Açıkladığımızda bu ay daha sonra tekrar kontrol ettiğinizden emin olun. PACWORLD sanal mallar

Lütfen seçilen resimleri bulun burada. Daha fazla bilgi ve gerçek zamanlı güncellemeler için Pacsun’u takip ettiğinizden emin olun. Instagram, heyecan, Facebook ve TikTok.

PACSUN HAKKINDA

Pacsun, gençlik kültürü merceğinden yükselen markaların ve trend modanın bir kesitini sunan lider bir özel perakendecidir. Çağdaş, sokak giyimi ve aktif yaşam tarzı pazarlarında Pacsun, küratörlü koleksiyonlar, nadir ve özel ürünler ve her düzeyde yaratıcı işbirlikleri sunmak için en iyi markalarla ortaklık kurar. 1980 yılında kurulmuş, Newport, CA. Küratörlüğünde Melekler. @pacsun’u takip edin Instagram, heyecan, Facebook ve TikTok.

KAYNAK

PACSUN SANAL AVM'Yİ ROBLOX'TA AÇIYOR Perakendeci, PACWORLD ile Roblox Varlığını Genişletiyor - esenlerbocekilaclama

See also  Roblox Stock: Has The Metaverse Hype Train Crashed? (NYSE:RBLX)