Fortnite: Yükseltici Nasıl Kullanılır

Fortnite Bölüm 3, Sezon 2, Zırhlı Savaş Otobüsü ve yeni silahlar gibi oyunculara bolca heyecan getiriyor. Son sezona katılan şeylerden biri de Ascender. Eğlenmek için kullanılan bir şey olmaktan ziyade, Haftalık Görevin bir parçasıdır. Bir Yükselticiyi nerede bulacağınızı ve nasıl kullanacağınızı göstereceğiz, böylece bitirebilirsiniz. Fortnite arayış.

Fortnite’da Bir Görev için Yükseltici Nasıl Kullanılır

Fortnite Yükseltici Görevi Nasıl Kullanılır

Farkında olmayanlarınız için, bir Yükseltici havalı bir dikey zeplindir. Uçurumların tepesine veya IO keşif balonlarının üstüne çıkmak için kullanabilirsiniz. Yükseltici ile ilgili harika bir şey, fikrinizi değiştirip atlamaya karar verirseniz düşme hasarı almamanızdır.

İçinde Fortnitesadece bir görev için bir Yükselticiyi nasıl kullanacağınızı anlamanız yetmez, aynı zamanda iki özel tane bulmanız gerekir.

Kesin arayış şudur: “Chonker’s Speedway ve Komuta Mağarasında bir Yükseltici kullanın.”

Yani, bu iki yer, gitmeniz gereken yer.

Aşağıdaki resimde Chonker’s Speedway’deki Ascender konumlarını bulacaksınız:

Fortnite: Yükseltici Nasıl Kullanılır Fortnite Bölüm 3, Sezon 2, Zırhlı Savaş Otobüsü ve yeni silahlar gibi oyunculara bolca heyecan getiriyor. Son sezona katılan şeylerden biri de Ascender. Eğlenmek için kullanılan bir şey olmaktan ziyade, Haftalık Görevin bir parçasıdır. Bir Yükselticiyi nerede bulacağınızı ve nasıl kullanacağınızı göstereceğiz, böylece bitirebilirsiniz. Fortnite arayış. - esenlerbocekilaclama

Harita Fortnite.GG’nin izniyle

Aşağıdaki görüntü Command Cavern’e aittir. Yükseliş bölgeleri not edilmiştir, böylece birini bitirmek için nasıl kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Fortnite görev:

Fortnite Yükseltici Görevi Nasıl Kullanılır

Harita Fortnite.GG’nin izniyle

Bir Yükselen’e ulaştığınızda, tek yapmanız gereken ona yaklaşmak ve etkileşim düğmesini seçin. Bu düğme genellikle PlayStation’da “Kare”, Xbox’ta “X” ve PC’de “E” düğmesidir. Elbette, bu yeniden eşlenebilir, bu nedenle doğru etkileşim düğmesine bastığınızdan emin olmak için ayarlarınızı kontrol edin.

Bir Yükselticiyi nasıl kullanacağınızı öğrendikten sonra Fortnite bu görev için 20.000 XP kazanacaksınız. Battle Pass’ınızın seviyesini yükseltmek için çalışmak için harika bir yol. Daha sonra, onları sadece eğlence için haritanın farklı alanlarında kullanmaya devam edebilirsiniz.

İlişkili:

Fortnite: Croft Manor’daki Gizem

Fortnite PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo, PC ve mobil cihazlarda mevcuttur.

See also  Where to find an Ascender in Fortnite