Rumored Valorant Mobil Oyun Yüzeyinden Ekran Görüntüleri

İddia edilen Valorant mobil oyununun ekran görüntüleri ve bir video klibi ortaya çıktı ve sızıntı yapanlar, Çin’de erken aşama testlerinin başladığını iddia ediyor.

Önemli Valorant sızıntısı yapan ValorLeaks, Twitter’da diğer mobil oyun odaklı içerik oluşturucularla birlikte gelişmeyi tweetledi.

Yükleme ekranını ve posteri gösteren bir tane:

Biri ayrıca oyunun olası yükleme ekranını da gösterir:

Oyun ve e-spor iş platformu Hitmarker da oyuna katılarak iş ilanlarını yayınladı.

Valorant, geçen yıl gibi erken bir tarihte Riot Games’in temelleri atması ile birlikte uzun süredir mobil cihazlara gelmesiyle dalga geçiliyordu. Şimdi, aylarca süren spekülasyonlardan sonra, oyuncular şimdi oyunun nasıl görünebileceğine ilk kez bakıyorlar. Bu görüntülerin yalnızca ayrıntılı bir aldatmaca mı yoksa gerçek bir anlaşma mı olduğunu yalnızca zaman gösterecek. Riot henüz ekran görüntüleriyle ilgili resmi bir açıklama yapmadı.

Riot’un mobile giden taktik nişancı oyunu, Call of Duty: Mobile ve PUBG Mobile gibi yerleşik mobil FPS oyunlarına rakip olduğunu kanıtlayacak. Oyunun lansman tarihi henüz resmi olarak açıklanmasa da, bu yıl mobil cihazlara gelen diğer birçok oyunun hemen ardından geliyor: Warzone Mobile, Apex Legends Mobile, Rainbow Six Mobile ve Battlefield Mobile.

Sonrakini Oku

En son haberleri ve bilgileri kaçırmayın. Rumored Valorant Mobil Oyun Yüzeyinden Ekran Görüntüleri İddia edilen Valorant mobil oyununun ekran görüntüleri ve bir video klibi ortaya çıktı ve sızıntı yapanlar, Çin'de erken aşama testlerinin başladığını iddia ediyor. - esenlerbocekilaclama Rumored Valorant Mobil Oyun Yüzeyinden Ekran Görüntüleri İddia edilen Valorant mobil oyununun ekran görüntüleri ve bir video klibi ortaya çıktı ve sızıntı yapanlar, Çin'de erken aşama testlerinin başladığını iddia ediyor. - esenlerbocekilaclama

The Philippine Daily Inquirer ve diğer 70+ başlığa erişmek, 5 adede kadar gadget paylaşmak, haberleri dinlemek, sabah 4 gibi erken indirmek ve makaleleri sosyal medyada paylaşmak için INQUIRER PLUS’a abone olun. 896 6000’i arayın.

See also  Mobile studio Spoilz Games raises $693,000
Geri bildirim, şikayet veya sorularınız için bizimle iletişime geçin.