Viral Fortnite parodi klibi, oyunun 2017 ile 2022 arasında ne kadar değiştiğini gösteriyor

Fortnite Battle Royale 26 Eylül 2017’de çıkış yaptı. O zamandan beri oyunda ve 20 sezonda çok sayıda değişiklik yapıldı.

Başından beri etrafta olan oyuncular, tüm bu değişiklikleri oynadıkça gördüler. Ortada bir yerden başlayanlar bile önemli değişiklikler gördü.

Oyunların hayatta kalmak için gelişmesi gerekiyor ve bu, Fortnite’ın son dört buçuk yılın çoğunda en iyi oyunlardan biri olmasının büyük bir nedeni. YouTube’a gönderilen viral bir klip bunu ustaca gösteriyor.


Viral klip, Fortnite’ın yıllar içinde ne kadar ilerlediğini gösteriyor

Klip, YouTube’daki CircleToonsHD’den geliyor ve oyunun büyümesini mükemmel bir şekilde özetliyor. Fortnite, basit bir ifadeyle, eskisinden çok daha karmaşık. Oyunun ilk günleri günümüze pek benzemiyor.

Viral Fortnite parodi klibi, oyunun 2017 ile 2022 arasında ne kadar değiştiğini gösteriyor Fortnite Battle Royale 26 Eylül 2017'de çıkış yaptı. O zamandan beri oyunda ve 20 sezonda çok sayıda değişiklik yapıldı. - esenlerbocekilaclama

2017’de, başlık tazeyken, neredeyse tamamen çek ve inşa edildi. İkinci tamirci de o kadar karmaşık değildi. Klipte gösterildiği gibi, oyuncular genellikle sadece ihtiyaçtan veya koruma için inşa edilir.

Bir oyuncunun önünde, onları silah seslerinden koruyan tek bir duvar tanıdıktı ama başka hiçbir şey tanıdık değildi. 2022’ye hızlı bir şekilde ilerleyin ve oyun önemli ölçüde gelişti.

Bu klip, bina eksikliğini biraz dürtmek için yapılmış olsa da, Zero Build alternatif bir mod olarak tanıtıldığından ve artık ana çalma listelerinde bulunmadığından artık durum böyle değil.


Zero Build artık oyunun dokusunun bir parçası (Epic Games aracılığıyla görüntü)
Zero Build artık oyunun dokusunun bir parçası (Resim Epic Games aracılığıyla)

Yine de, savunma binalarını kaldırmaları ve tanklarla (ve zırhlı savaş otobüsüyle) saldırı ateş gücünü artırmaları ironik gerçeği de klipte komik bir şekilde vurgulandı.

Önemli ölçüde değişen diğer şeylerden biri de kozmetik. Başlangıçta, Epic Games’in kafasında işbirlikleri bir düşünce bile değildi. Avengers mdoe ile ilk işbirliğinin üzerinden neredeyse iki tam yıl geçmişti.

Büyük bir Fortnite oyuncusu değil ama Avengers: Endgame modunun EPIC olduğu MAN!

Büyük bir Fortnite oyuncusu değil ama Avengers: Endgame modunun EPIC olduğu MAN!

Şimdi, videonun işaret ettiği gibi, işbirlikçi dış görünümler her yerde. Birçoğunun lisanslı müzik ve dansları onlara bağlı olduğundan, ifadeler bile işbirlikçi hale geldi.

See also  Futbol yıldızı Mesut Özil emekli olduktan sonra Fortnite'ta profesyonel olabilir

Balık tutma ve haftalık hikaye görevleri gibi küçük şeylerin tanıtımı bile baştan beri önemli bir değişiklik. Taktiksel sprintin eklenmesi, ilk günlerde birçoğunun muhtemelen hiç görmediği başka bir büyük farkı da beraberinde getiriyor.

Dört yıldan biraz fazla zaman geçti ve başlık muazzam bir şekilde değişti. Hayranlar, önümüzdeki birkaç yıl içinde daha ne kadar değişebileceğini sadece hayal edebilirler.