Fortnite: Kılık Değiştirme Seti Kullan ve Silah Şemalarını Yerleştir

Fortnite Direnç “3. Hafta” görevleri burada ve bir meydan okuma, Synapse İstasyonu yakınında bir gadget bağlantısı kurmanızı, ardından bir kılık kiti kullanmanızı ve bir silah şeması yerleştirmenizi gerektiriyor. Size nasıl olduğunu göstereceğiz.

Fortnite bir kılık değiştirme kiti kullanın ve ardından silah şemalarını yerleştirin
İşte bir sonraki meydan okuma! | © Epik Oyunlar

3. haftanın dördüncü ve son direniş görevine geldik. bir sürü XP kazandı, ama daha fazlasını istiyoruz! Bugün size 4. Direnç “3. Hafta” görevinin her iki bölümünü de nasıl tamamlayacağınızı anlatacağız.

Bölüm 1: Synapse Station Tarafından Cihaz Bağlantısı

1. kısım için, önce Synapse Station yakınında bir cihaz bağlantısı kurmalısınız. Bunu yapmak için, sadece Savaş Otobüsünden atla ve konumun hemen kuzeyindeki tepelik alana inin.

Synapse istasyonu cihaz bağlantısı
Aradığınız cihaz bu. | © Destansı

Bir grup dağ, girmeniz gereken bir tür tünel oluşturur. Orada, cihaz bağlantısını bulacaksınız. Sadece üzerine gidin ve ilk adım tamamlandı.

Bölüm 2: Kılık Değiştirme Kiti Kullanın ve Silah Şemalarını Yerleştirin

Kılık değiştirme kiti, tam olarak cihaz bağlantısının olduğu yerde bulunur. sadece bir an önce. Ancak kullanmak için bu sefer onunla etkileşime geç. Şimdi tek yapmanız gereken silah şemalarını Synapse İstasyonuna yerleştirmek.

Bunu yapmak için, dümdüz binaya doğru yürüyün ve ana girişe gelene kadar sağa dönün. Üzerinden yürüyün ve sonra sola dönün. Silah şemalarını duvarın yanına koymanız gereken yeri bulacaksınız. Beyaz ışık ışınlarından tanıyabilirsiniz.

Fortnite arayışı waffenskizze
Sadece ışığı takip et! | © Destansı

Silah şemalarını yerleştirmek için onlarla tekrar etkileşime geçmelisiniz.. Ve bu kadar. Bu, Direniş Görevlerinin 3. Haftasının 4. Mücadelesini tamamlar. Ödül olarak 23.000 XP alacaksınızbu yüzden çabaya değer!

See also  How to throw a cabbage 100 meters in Fortnite