Kingdom Hearts 4 resmi olarak ortaya çıktı ve yeni bir mobil oyun

Krallık Kalpleri 4 Serinin 20. yıl dönümü etkinliğinin bir parçası ve yepyeni bir mobil oyun olarak resmi olarak açıklandı.

Kare Enix Kingdom Hearts 4’ün geliştirilmekte olduğunu resmen açıkladı ve oğlum naber önceki oyunlardan farklı görünüyor. adlı yeni bir mobil oyunun yanında yedi dakikalık uzun bir fragman yayınlandı. Kingdom Hearts: Eksik Bağlantı, ama buna bir dakika içinde geleceğiz. Ayrıca Kingdom Hearts 3’teki olayların sonu için bir spoiler uyarısı, o oyunun sonu olarak devamını anlamak için gerekli.


Sora’yı son gördüğümüzde, Tokyo’da Shibuya’nın alternatif bir versiyonundaydı ve sonunda Quadratum adında bir şehir olduğu ortaya çıktı. Kingdom Hearts 4’ün fragmanında, aynı şehirde bir apartman dairesinde uyanan ve yepyeni bir kıyafet giyen çok gerçekçi görünümlü bir Sora görüyoruz. Mobil oyunda da ölen Strelitzia adlı bir karakter tarafından karşılandı. Birlik X.

Sonra muhtemelen kalpsiz bir dev ortaya çıkar ve Sora, şimdi birkaç yeni teknikle olsa da, her zamanki gibi günü kurtarmak için acele eder. Güvenilir anahtar bıçağını takarak, kılıcın zincirinden gelen bir kanca gibi görünen bir hareketin yanı sıra birkaç saldırı daha kullanır. Bir Kingdom Hearts oyununun beklediğiniz gibi aksiyon dolu, çöken bina bölümlerinde koşan ve atlayan çok sayıda duvar var.

Fragman Donald Duck ve Goofy’nin karanlık bir mağarayı keşfederek birini aramasıyla sona eriyor. Daha sonra mavi bir alev belirir ve birisi Disney ikilisine nereye gittiklerini sorar. Sadece bir Japon fragmanı olduğu için söylemek zor, ama kulağa Herkül’den Hades’in Japon seslendirme sanatçısı gibi geliyor, bu yüzden çift, onun bir tür ölüm tanrısı olduğunu düşünerek onu arıyor olabilir.

İlginç bir şekilde Kingdom Hearts: Missing-Link adlı yepyeni bir mobil oyun da geliştirme aşamasında. Bu oyun, önceki mobil oyun Union X’in olaylarından sonra geçecek, ancak önceki 2D oyunun aksine, bu oyun tamamen 3D olacak. Ayrıca Kingdom Hearts 3’teki dünyaları yeniden kullanıyor gibi görünüyor ve özelleştirilebilir karakterlere sahip olacaksınız, potansiyel olarak başkalarıyla da oynayabileceksiniz. Kapalı beta testi de bu yıl içinde geliyor.

See also  GeForce Now adds lost Ark, Luna and Xbox keep growing

Bütün bunların yanı sıra, final Kingdom Hearts: Karanlık Yol Başlangıçta 2021 Kışı’nda piyasaya sürülmeyi bekledikten sonra Ağustos ayında geleceği ortaya çıktı. Bugünün açıklamalarının Kingdom Hearts hayranları için gerçek bir şölen olduğunu söylemek yanlış olmaz.